1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA zdobyło nagrodę. Dla... najgorszej amerykańskiej firmy 2012 roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 4, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Electronic Arts to firma z tradycjami. Na swoim koncie ma już z pewnością wiele nagród i osiągnięć. Do listy może dopisać jeszcze jedną, ale nie jestem pewien czy będzie chciało się nią chwalić...

Zajmująca się prawami konsumentów amerykańska strona internetowa The Consumerist co roku przyznaje nagrodę dla najgorszej amerykańskiej firmy (wybierają ją sami czytelnicy). W tym roku to niechlubne odznaczenie powędrowało do znakomicie znanego graczom Electronic Arts. W głosowaniu wzięło udział 250 tysięcy osób, w finalnym starciu EA pokonało zaś Bank of America, zdobywając 64,03 procenta głosów.

W ramach nagrody Electronic Arts dostanie od The Consumerist statuetkę złotej... kupy.

Firma nie wydaje się jednak przejmować tym niechlubnym odznaczeniem. John Reseburg, starszy zarządzający do spraw komunikacji na poziomie korporacji, powiedział:

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Za te Online Passy powinni dostać jeszcze złotego kopa w d*pe

4. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Zgadzam sie.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  6. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
  7. SuckIt!

SuckIt! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak wygląda złota kupa ? :D

8. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Tak oto :)

9. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    niech robią dalej takie gry jak dead space to ich poszanuję na razie zostaję przy ubi i rockstar oraz activision

10. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    No racja EA na tych online passach nieżle żeruję.

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    padłem ;D

ja bym tam głosował na Acti, ale w sumie to bez roznicy bo obie firmy kładą wała na graczy

12. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Żeruje? Odbiera tylko to co im się należy. I tak lepiej byśmy musieli kupować online passy po połowie ceny aniżeli calutkie opakowanie z płytą za 200zł więc nie płaczcie już.

13. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up Twój ojciec w EA pracuje? Bo jak dla mnie "Odbiera tylko to co im się należy" to ściema jakich mało.
    Robią gry - Wypuszczają pudełkowe wersje na rynek po cenie 200 zł (czyli normalna cena jak na nasze realia, ale i tak jest to dużo) więc zarabiają jak każdy inny producent, a "Internetowe Przepustki" to taki trick że niby chcą zapobiec korzystania z używek a tak naprawdę znaleźli sobie zaje*isty sposób na to żeby dopchać kieszenie pieniędzmi.

14. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taaa . . . mi mama gier nie kupuje, a na kasie nie śpię. Ta filozofia mnie bardzo wk*rwia. Kiedyś kupowałeś grę ( nową czy używkę, bez różnicy) i mogłeś się cieszyć pełnym produktem. Dzisiaj wydawcy są tak chciwi, że w dniu premiery nierzadko wypuszczają jakieś dodatkowe DLC, potem kolejne shity itd. Gdyby te dodatki, byłyby jeszcze jakieś dobrej jakości, ale to czym obecnie większość wydawców nas częstuje to kupa. Niedługo będą nam gry kroić kawałek po kawałku, zobaczycie.

-Chcesz się dowiedzieć, kto jest ojcem Pablito? Kup drugą część gry za jedyne 80 zł!

15. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odpuśćmy mu..młode to...płoche..
    A tak na serio to teraz doje@ałeś.

16. Rainbowek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupując używaną grę producent nie dostaje za swój produkt pieniędzy które dostałby gdybyś kupił nówkę, to chyba oczywiste. Ciesz się, że płacisz tylko 50zł za możliwość gry w dany tytuł online niż 200zł gdyby online passy przypisywane byłby na stałe.

Nie ma w naszym kraju nakazu kupowania DLC czy innych dodatków, jak nie potrafisz poczekać 2 dni po premierze by zobaczyć recenzję i wtedy zdecydować o zakupie to już nie problem producentów którym pozwalasz na okradanie Ciebie. A co do kasy czy jej braku - gry video nie są produktem potrzebnym do życia, jeśli musisz je mieć to należy się zastanowić czy przypadkiem nie popadasz w uzależnienie.

Dzięki za wyczerpujący komentarz, doceniam to.

17. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No tak, rację masz kolego. Często muszę zaciskać pasa (szczególnie jesienią), by starczyło mi na gry. Oszczędzam na jedzeniu i napojach, kąpię się w pobliskim jeziorze, byle starczyło mi na na gry video. Mam kredytów po uszy (15.000 $) i zarabiam jedynie 1400 zł (jako drwal w parku). Po godzinach pracuję jako wróżbita (by mieć na gry).

Ja piszę o tym, że wydawcy gier to bezwzględne dojarki, a ty sugerujesz, że wpadam w nałóg i jak p*jeb*ny kupuje wszystko co nowe i potem płaczę, że dam siebie okradać.

18. Rainbowek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gracze dają się doić, dlaczego więc producenci mieliby przestać?

19. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Co mnie to obchodzi. Płacąc 200 zł za głupią gre oczekują wszystko co ma ona do zaoferowania (bez poruszania kwestii DLC). 200 zł w Polsce to kupa kasy, może Ty wolisz wydać to na pady, gry, podstawki pod Xboxa, DLC, motywy, pierdóki do avatarów itp. ale ja jednak jeśli już się decyduję na zakup tak wartościowego produktu jak np. dana gra za 199zł to już producentów nie powinno obchodzić czy później ją sprzedam czy sobie wsadzę ją w lodówke czy ch*j wie co jeszcze. Niech sie po prostu starają żeby ich produkty były na tyle dobre, żeby nie trzeba było ich sprzedawać komuś innemu.

20. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Pająk, tak źle jest że na dzień dobry kroją grę, ale z drugiej strony też byś to robił, nie okłamujmy się czasy w których twórcy gier byli szanowani i być w takiej firmie jak EA to prestiż już minęły, teraz grup jest pełno i każdy idzie na kasę, nikt tego nie robi dla zabawy.

21. Rainbowek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W takim razie gdy kiedyś ukradną tobie cokolwiek, np. samochód, nie idź z tym na policję, przecież oni też nie mieli pieniędzy na jego zakup.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum