1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ea , zgoda rodzicielska.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GamePlay, Grudzień 29, 2011.

1. GamePlay

GamePlay Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Skarżysko
    Witam !

Mam pytanie , czy mieliście kiedyś problem z grami od EA , chodzi mi dokładnie o multiplayer i zgode rodzicielską . Może da się ją jakoś wyłączyć itp. Aby wypełnić ją trzeba podać numer karty kredytowej której nie posiadam , w banku Pan powiedział że pierwszy raz się z taką sprawą spotkał .

Może ktoś z Was się z tym spotkał . Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Jesteś niepełnoletni, więc ktoś z rodziców musi podać swój nr. karty kredytowej...
    Jak kupiłeś Golda?

4. GamePlay

GamePlay Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Skarżysko
    Kupiłem normalnie przez strone Xboxa. To , że muszą podać wiem lecz nie posiadają nr. karty kredytowej .

5. karolstefan

karolstefan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja na Twoim miejscu skontaktował bym sie z pomoca techniczną xbox live, nawet jeśli nie pomoga odrazu, to może przynajmniej zainteresuja się problemem.

Tu na samym dole jest "skontaktuj się z nami" :
    Kontrola rodzicielska konsoli Xbox | Ustawienia filtra rodzinnego konsoli Xbox | Ochrona prywatności konsoli Xbox

Wczytywanie...

Poleć forum