1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"EasyCap" ma problemy z rozróznianiem kolorów. Problem z Gameplay

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MarasX360, Sierpień 4, 2011.

1. MarasX360

MarasX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, dziś podłączyłem grabbera pod x'a. On wygląda tak jak EasyCap tylko kupiłem go w lidlu. Dokładnie nazywa to sie Silver Crest Grabber.

Podpiąłem go za pomocą rozgałęźników do grabbera (czyt. EasyCap'a) podpiąłem xboxa i TV. Tak, żebym mógł grać na tv a na pc by się nagrywał gameplay.

Wszystko widzi na zielono, niezależnie czy to avatar z brązowymi włosami. Na hudzie mam na dole opis przyciskow np. X - wysuń tackę i to X jest fioletowe na PC nie niebieskie tak jak na tv.

Nie wiem jak to naprawić. Napis gry RED DEAD REMPTION jest na zielono zamiast czerwono.
    Użyłem 2 programów i to samo jest tak samo widzi obraz. (Uldead Video Studio i Oryginalny ze sterownikami).

Dodatkowo na obrazie z pc są takie paski przechodzące na obrazie jakby były jakieś zakłócenia coś w podobie do kręcenia kamerą obrazu z monitora CRT lub TV CRT.

Miał ktoś podobny problem. Liczę, że uzyskam odpowiedź bo kombinowałem cały dzień i już nie mam sił...

2. Lotnik421 Xbox One

3. MarasX360

MarasX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W konsoli z PAL_60 przestawiłem na PAL_50 i wszystko śmiga tak jak powinno.
    Tylko teraz mam dylemat, bo nie mogę uruchomić niektórych gier i tym samym nie będę mógł ich nagrać np. Forza 3 nie odpala na PAL_50 ;/

Wiecie jak to zrobic?

4. MarasX360

MarasX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. ImYourFather

ImYourFather Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: