EASYCAP

elpolako97

Świeżak
Świeżak
Siemanko!
Miałem wielką chęć coś ponagrywać, mam swój kanał robiłem funny moments,pewnego dnia poprostu sam chciałem spróbować coś nagrać i zmontować.Posiadam EasyCap, ale z tych wszystkich poradników zawsze brakuje mi jakiejś rzeczy, a nagrywanie które miało wynieść 50 zł na obecną chwile wyniosło mnie około 90,Wstawiam zdjęcie rzeczy które już mam, jeśli ktoś sie zna na tym niech mi powie co jeszcze mogę kupić abym w końcu mógł coś nagrać :/http://zapodaj.net/55d3495900552.jpg.html
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
x X360 nie nagrasz nic tym czyms, Xbox obsluguje PAL60 a Easy Capy sprzedawane w Polsce tylko PAL50
 

Harc.

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nawet jeśli jakoś uda ci się nagrać easycapem to jakość będzie do kitu i nikt na yt tego nie będzie chciał oglądać, jedyne wyjście to avermedia live gamer hd lite
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
do X360 wystarczy mu avermedia game capture HD
 

Harc.

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
do X360 wystarczy mu avermedia game capture HD
droższa, może i nie dużo ale więcej pierdzielenia się z kabelkami i oprogramowaniem
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a do tej potrzebny jest PC, trzeba sie dopiero uzerac z PC i kablami i wszystko to spiac, miec PC blisko TV itd, tamta podlaczasz tylko przy TV i masz spokoj, nie wiem o jakie oprogramowanie Ci chodzi, podlaczasz jednym kablem, drozsza nie jest
 

Harc.

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a do tej potrzebny jest PC, trzeba sie dopiero uzerac z PC i kablami i wszystko to spiac, miec PC blisko TV itd, tamta podlaczasz tylko przy TV i masz spokoj, nie wiem o jakie oprogramowanie Ci chodzi, podlaczasz jednym kablem, drozsza nie jest
no tak kto teraz ma pc :// jakie kable człowieku wpinasz kartę do pc (w złącze pci-e) dajesz hdmi in i out i działa
 

Do góry Bottom