1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ed Boon zapowiada nowych wojowników do Mortal Kombat X!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 3, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie macie dość najnowszego Mortala? Ojciec serii wrzucił na swojego Twittera bardzo znaczącą wiadomość i tym samym potwierdził, że do produkcji trafią kolejni wojownicy.

Od wielu tygodni pojawiały się małe przecieki dotyczące nowych wojowników w Mortal Kombat X. Twórcy nie komentowali oficjalnie sytuacji, ale ich wypowiedzi często pozwalały nam domniemać, że nadciągają kolejne przyjemności. Nawet Ed Boon w jednej wypowiedzi wspomniał, że „Tremor jest ostatnim zawodnikiem z pierwszego Kombat Pack”.

Drugi Kombat Pack zostanie zaprezentowany w przeciągu najbliższych kilku godzin. Trudno teraz przewidzieć na jakich wojowników postawią twórcy, ale mam nadzieję, że zaoferują nam coś więcej niż tylko ciuszki i fighterów.

Z wielką przyjemnością zapoznałbym się z dodatkową kampanią – nawet taką na 3-4 godziny... W tej sytuacji inwestowanie w rozszerzenia miałoby dla mnie większy sens.

No dobra, koniec rozważań. Może uda się Wam odgadnąć nowe postacie z powyższej grafiki?

Warto na zakończenie przypomnieć, że Mortal Kombat X nie zadebiutuje na PlayStation 3 i Xboksach 360.
    • Warner Bros. poinformowało, że do gry trafią nowe postacie, areny oraz stroje. Zawartość trafi na rynek w 2016 roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A jakkk!! Doić graczy ile wlezie.

Ten MK X to jeden wielki crap. Nic tylko kasa za wojowników/stroje itp..

Samuraiser i Julian1916 lubią to.
  4. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Początkowo byłem pod dużym wrażeniem tej gry ale coraz wiecej elementow gry zaczyna opierać się na różnych paczkach za które trzeba dodatkowo płacić mimo że wcześniej dało się już 200+ zł za samą gre.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak samo z początku myślałem WOW! No dobra dali postacie za kasę.. no cóż.. ale widzę, że przeobraża się to coraz bardziej w Killer Instinct - tam chociaż od samego początku było pewne, że za postacie trzeba płacić..

Jak dla mnie to ten MK X to najpodlejsze wydanie jakie do tej pory wyszło.. Ale to tylko moje zdanie. Nie ukrywam, że ma to też związek z olaniem wersji na X360..

baddream lubi to.
  6. baddream

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Masz rację. Jako że wersje na stare konsole wrzucono do kosza, a co za tym idzie nie zbierze się hajsu za sprzedaż kopii tejże wersji gry, to trzeba z jakiegoś źródła pobrać kase, którą zainwestowało się w produkcje tytułu. Najlepsze rozwiązanie - nawrzucać płatnych dlc z zawodnikami i po problemie. Swoja drogą na pc mozna podmieniac zawodników za free uzyskujac mozliwosc gry Baraka lub Rainem, a Warner zapewne zechce z 10$ za postać i jeszcze podziękowania będą chcieli usłyszeć.

Ech...w jakim kierunku ten gaming idzie...

Julian1916 i Onicniepytaj lubią to.
  7. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak narzekamy na nowego Mortala ją dodam że postacie typu Jason (wtf) czy Cassie Cage przy braku kultowych postaci to nieporozumienie. Lineup jest bardzo słaby
    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

baddream lubi to.
  8. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapewne będzie wersja z dodatkami więc nie ma co się czepiać. Na stare konsole gra nie ma sensu bo i tak mało kto ją kupi.

9. baddream

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja rozumiem linię fabularnę w grze i że w trybie fabularnym jest możliwość gry ograniczoną liczbą zawodników. Wtedy można rzeczywiście wydać jakieś rozszerzenie płatne gdzie bedzie możliwość gry nowymi postaciami, poznanie nowych aren i itp ale w trybie vs powinno sie dać maksymalną ilość zawodników i gracze byliby zadowoleni mogąc odblokowywać ich w trybie fabularnym. Tak jak miało to miejsce w produkcjach konkurencji - Tekken. Kazda zakończona fabuła jednego zawodnika to filmik zwiazany z dana postacia i odblokowany kolejny zawodnik dla wszystkich trybów. Żadnych dlc, żadnych mikrotransakcji, a producenci i tak wychodzili na swoje, a konsumenci mieli pełne portki odblokowujac heihachiego czy true ogre. A wracajac do line upu, to nie jestem za tym zeby np tryb vs byl powiazany z linią fabularna gry tzn. że jeśli w fabule dana postać umiera jak np Baraka w MKX to brak jest mozliwości aby nia zagrać w innych trybach. Domyslam sie jednak że problem ten bedzie rozwiazany wlasnie za pomoca platnego dlc gdzie w kombat packu będzie Baraka, Rain, Smoke i Sindel. Naprawde zdziwilbym sie gdyby dali np. Shang Tsunga, Shao Khana, może Kintaro i Sheevę. Zobaczymy, pożyjemy.

Wczytywanie...

Poleć forum