1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Edycja Kolekcjonerska AC Revelations

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jesters, Czerwiec 5, 2011.

1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W sieci pojawiło się zdjęcie Edycji Kolekcjonerskiej Assassin's Creed Revelations.

Zawartość tej edycji to:

Gra Assassin's Creed Revelations
    Artbook
    Krótkometrażowy film animowany
    Soundtrack
    Kolekcjonerskie pudełko
    Dodatkowa misja do pobrania: Więzienie Vlada Palownika
    Dodatkowe postacie do trybu multi: Krzyżowiec i Osmański Błazen

Zakon Assassin's Creed

2. Lotnik421 Xbox One

3. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Moim zdaniem nic specjalnego, biorąc pod uwagę, że poprzednia edycja Assassin's Creed Brotherhood- to było coś;) Bardziej mi się podobała i swoją zawartoscią zachęcała do kupienia.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Masz rację. Ten kodeks to było coś. Dla kolekcjonera jak znalazł :p Ale "najwięksi" fani i tak kupią to co by tam nie dali ;) Ja się zadowolę edycją standardową ;)

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Haha, ale sucha ta edycja kolekcjonerska, nic tylko pieniądze wydusić od fanów, przecież takie "bonusy" w Wiedźminie 2 są za darmo ; O Więcej niż 200zł na X360 bym za to nie zapłacił. A Ubi jeszcze wprowadzi online pass do Revelations, tak sądzę.

6. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    Chciałem kupić edycje kolekcjonerską AC, ale myślałem, że to będzie coś lepszego! :( Może zrobią jeszcze jakąś większą edycje, ale jak na razie to chyba wolę sobie uzbierać na edycje Wiedźmina 2.

7. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Teraz to w ogólę jakieś dziwne te kolekcjonerki robią;/ Co gra , to wychodzi jakaś wypaśna edycja powyżej 400zł (koszmar normalnie) Crysis 2 z plecakiem, Killzone 3 z jakąś głową Helghana, Jaja ze stali czyli Duke Nukem forever z popiersiem, Wiedzmin 2 z popiersiem, hełm Master Chiefa z halo... powiedzcie mi. Czy gracze na to lecą? W wielu przypadkach to kupa kasy za mierne gadżety, które za pół roku rozejdą się na allegro za połowę swojej wartości.

Wczytywanie...

Poleć forum