1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Edycja kolekcjonerska gry PC Age o Conan : Hyborian adventures

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Frank, Sierpień 15, 2009.

1. Frank

Frank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam . Mam do sprzedania gre PC Age of Conan :Hyborian adventures w edycji kolekcjonerskiej. Zestaw zawiera : 2 DVD z grą , CD z muzyką z gry , DVD z materiałami filmowymi , instrukcje , poradnik , przewodnik po Hyborii , oraz Artbook . Wszystko zapakowane w ładne pudełko , co sprawia że zestaw idealnie nadaje się na prezent. Wyjełem z folii , aby sprawdzic czy wszystkie elementy zestawu są w pudełku . Gra nowa . Cena (150 zł ) , sposób płatności i przesyłki podlega negocjacji. Kupując u mnie płacisz ok. 50 zł mniej niż w sklepie . Na wszelkie pytania odpowiadam na PW , mail (bzyku_ziom8888@onet.eu) lub na tym forum .Moge troche zejsc z ceny (gra jest po Polsku)

Wczytywanie...

Poleć forum