1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Edycja kolekcjonerska ReCore jest dosyć uboga w gadżety. Mamy również konkretny gameplay

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 14, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Poza zaprezentowanym wczoraj zwiastunem, do sieci trafił również fragment czystego gameplayu, na którym możemy zobaczyć kilkusekundowe klipy prosto z gry. Jeżeli o mnie chodzi, to jestem kupiony. ReCore kojarzy mi się z klasycznymi platformówkami 3D, a takich nie pojawia się ostatnio zbyt wiele na rynku.

Gra zadebiutuje również w wersji kolekcjonerskiej, w której skład wejdzie:

• steelbook
    • ekskluzywna litografia
    • dekoder języka robotów
    • kolekcjonerska figurka bohaterów
    Niestety będzie ona kosztować aż 179.99 $, co w przeliczeniu na złotówki wynosi ok. 700 zł.

Osoby, które zamówią grę przedpremierowo, otrzymają również dostęp do Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts w wersji na Xboksa 360, które działać będzie również na nowych konsolach za sprawą wstecznej kompatybilności.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gra moze być fajna, tylko pokazano mniej gamplayu niz rok temu .

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    No troszke duzo i zbyt ubogo a gierka wydaje sie byc spoko

5. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W zeszłym roku w ogóle nie było gameplayu. Myślałem że będzie wyglądać ciekawiej. Fajnie że w 3D ale taka dziecinna się wydaje. Mimo to zagram. :-D

Wczytywanie...

Poleć forum