1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Edycja specjalna Brink

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Dzokej, Marzec 29, 2011.

1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów

Brink to długo wyczekiwany FPS od Splash Damage, którego premiera odbędzie się już w maju. Dziś poznaliśmy zawartość edycji „specjalnej” tego tytułu. Niestety, ale nie jest ona wyjątkowa, a właściwie nie wiele różni się od podstawowej.

Sklep Game oferuje Brink Special Edition, który zawiera Doom Pack składający się na kilka elementów garderoby, tatuaż oraz skórkę dla karabinu. Niewiele różni się SpecOps, w którym znajdziemy właściwie to samo z dodaniem lornetek. Dobrze o tyle, że nie każe się wybierać między zestawami, tylko dostaje się oba. Mimo wszystko edycja ta jest bardzo uboga.

Uważam, iż gra ta zasługuje na porządną edycję kolekcjonerską, lecz teraz szanse na jej otrzymanie spadły raczej do zera. Bethesda najwidoczniej uważa, iż gra sprzeda się dobrze pomimo marnego wydania. Na razie nie wiemy, cze „specjalna” edycja będzie dostępna również u nas. Polskim wydawcą gry jest Cenega.

zródło: Edycja specjalna Brink

Według mnie :

W maju bedzie duzy wybór. Duken Nuken : Forever i Brink. Ja wybieram ta gre tam gdzie bedzie lepsze multi (o ile w DN:F bedzie multi ) :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    niewiele słyszałem o tej grze, ale skoro to fps to muszę więcej poczytac :)

4. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ta edycja specjalna troszkę zbyt uboga, ale gra sie zapowiada dobrze. Się zobaczy ;)

5. SzynszyL94

SzynszyL94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja już nie mogę się doczekać ;DD . Jaram się tym tytułem od pierwszego trailera jakiego obejrzałem w sumie przypadkiem :) Zamówię Psycho lub Spec Ops .

6. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    ma być, w zeszłym tygodniu był news o tym co i jak w mutli ;)
    i w sumie pierwszy raz słyszę o tym tytule. jednak bardziej czekam na dnf.

7. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    No jeszcze trochę i wyjdzie Brink!! ^^ a edycja limitowana to shit

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ale edycja specjalna w cenie normalnej dobra rzecz, ogólnie Brink zapowiada się bardzo ciekawie, więc trzeba będzie go ograć jak już troszkę stanieje :)

Wczytywanie...

Poleć forum