1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Edycja specjalna star wars kinect (nowy design)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fobis33, Sierpień 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Spojrzcie sami co Microsoft wraz z firma LucasArts zaprojekwowali : (jak dla mnie bylo to niepotrzebne) ...

Xbox 360 Kinect Star Wars: Zestaw dla fanów Gwiezdnych Wojen - 23 lipca 2011

Wspólne dzieło Microsoft i LucasArts zostało zaprezentowane oficjalnie na 41 Comic-Con International.

Specjalna, limitowana edycja konsoli Xbox 360 składa się z konsoli Xbox 360 przyozdobioną specjalnym tematem graficznym zainspirowanym astrodroidem R2-D2, bezprzewodowego kontrolera inspirowany droidem protokolarnym C-3PO, białego Kinecta i gry Kinect Star Wars.

Ta ostatnia jest oczywiście osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen pozwala na wcielenie się w rycerza Jedi. Zabawę podzielono na kilka trybów.

Sednem rozgrywki jest oczywiście wykorzystanie Kinecta przenoszącego nasze ruchy bezpośrednio do gry.

Będziemy walczyć świetlnym mieczem, używać mocy, a od czasu do czasu zasiądziemy za sterami X-Winga.

Podracing Mode umożliwia natomiast wcielenie się w kierowcę jednego z wielu znanych z Gwiezdnych Wojen podów (i innych możliwych do odblokowania pojazdów), oraz walkę o najlepsze miejsce na podium w wyścigu Boonta Eve.

----

W mojej opini wszystko to wyglada dziecinnie (ten design xboxa oraz pada) ... moze do samego kinecta nie nalezy sie doczepiac - bialy kolor prezentuje sie dosyc niezle, lecz czy bylo to konieczne?. zapraszam do dyskusji

EDIT : Jedyny plus tej konsoli to taki , iz jest to wersja 320gb...

2. Lotnik421 Xbox One

3. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Edycja limitowana bo obudowa ma naklejki a kinect biały..? Pff Polacy sobie sami takie coś mogą zrobić i taniej :)

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Trochę stary news :p

Generalnie konsola bardzo mi się podoba, pad już niekoniecznie. Minusem jest niestety cena (w przeliczeniu na PLN wg. CD-Action nr 8/2011 kosztuje ok 1800zł :s) Natomiast fajnie że dali 320 GB dysk :) Zawsze dodatkowe gibasy się przydadzą :)

5. Hrabia_Pawel

Hrabia_Pawel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla mnie bomba ten star wars na kinect ale xbox troche brzydki

6. Kangur182

Kangur182 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już go gdzieś widziałem, mi się podoba. Głównie pad, Kinect średnio... Mogli już zrobić tak, żeby był podobny do konsoli, ale o gustach się nie dyskutuje. Jak komuś się spodoba lub jest fanem gwiezdnych wojen to czemu nie. Zawsze jakieś urozmaicenie.

7. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Racja, news stary , ale zapewne wiele ludzi o takim "cudzie'' nie wiedzialo - sam trafilem na to dopiero dzisiaj... ta jak zauwazyles - cena bedzie wahala sie w granicach 1600-1900zl... w koncu nowy design oraz cena musi byc jak same star warsy - z kosmosu...

8. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
  9. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Widziałem już w magazynie PLAYBOX, poza tym na forum też o tym było kiedyś jak się nie mylę ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum