1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Edycja w Xbox Backup Creator

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pavvelrm, Wrzesień 3, 2014.

1. Pavvelrm

Pavvelrm Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam za zadanie wykonać takie czynności.

- odpalić Xbox Backup Creator i edytować obraz dvd2,
    - odnaleźć plik SkuConfig.dat naciskamy prawym przycisk i extract,
    - odpalamy wyeksportowany plik SkuConfig.dat np. w notatniku i zmieniamy wpis textdefault="3" na 12 oraz <Language id="12" name="polish" text="0" audio="0"/> na wpis <Language id="12" name="polish" text="1" audio="0"/> i zapisujemu,
    - teraz jeszcze raz w XBC naciskamy prawym przyciskiem na plik SkuConfig.dat i dajemy replace i podmieniamy naszym plikiem.

Teraz mam pytanie, kompletnie nie ogarniam tego XBC. jak mam wczytać i edytowac obraz?

Wczytywanie...

Poleć forum