Edycja zawodników Fifa 09

Pio

Świeżak
Świeżak
Witam, mam pewien problem bo gdy chcę sobie poprawić umiejętności jakiegoś zawodnika to się nie da bo pisze że nie mam żadnych pkt. doświadczenia. Można tylko pogarszać umiejętności. Więc jak zdobyć te punkty, ew. jak polepszyć zawodnika i czy są jakies kody na to? Bo nie chcę wydawać kasy na live addidas. Pozdrawiam.
 

Ganjasmoke

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a grasz jakas keriere ? bo jak grasz kariere to one same ci sie zwiekszaja im wiecej meczy rozegrasz na swoja kozyc tym dla ciebie lepiej wowczas dostajesz ptk doswiadczenia
 

joohhnny

Użytkownik
Użytkownik
Polepszyc zawodnika moze w trybie zostan gwiazdą tam dostajes zpkt. doswiadczenia i z nia ulepszasz umiejetności :)
 

Pio

Świeżak
Świeżak
Gram karierę managera ale żadne pkt. nie dodają się, a w tryb zostań gwiazdą nie chce mi się grać. Nie można zwyczajnie, po ludzku sobie polepszyć kogokolwiek jak w każdej fifie i pesie dotychczasowych?
 

joohhnny

Użytkownik
Użytkownik
Nie jedyny wyjscie to usunąc jakies umiejetnosci i dodac do innych lub grac w zostan gwiazda :)
 

janek418

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy mowimy o tym samym, ale ja zrobilem kiedys zawodnika, ktory mial wszedzie 100/100. Nie moglem nim grac w zaczety juz tryb menadzerski, ale w nowy po wczytaniu skladow juz tak. Robilo sie go w "moja fifia 09, stworz lub edytuj zawodnika", nie pamietam jak to lecialo, musial bym uruchomic konsole, ale wiem ze da sie dodac punkty doswiadczenia zawodnikom.
 

Pio

Świeżak
Świeżak
No ale jak dokładnie? bo odjąłem jakiemuś z np. 3 angielskiej i jak chcę ulepszyć np. kogoś z Lecha to i tak nadal mam zero pkt.? Jak uzupełnić te punkty?
 

Do góry Bottom