1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Edycja zawodników Fifa 09

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Pio, Luty 20, 2009.

1. Pio

Pio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewien problem bo gdy chcę sobie poprawić umiejętności jakiegoś zawodnika to się nie da bo pisze że nie mam żadnych pkt. doświadczenia. Można tylko pogarszać umiejętności. Więc jak zdobyć te punkty, ew. jak polepszyć zawodnika i czy są jakies kody na to? Bo nie chcę wydawać kasy na live addidas. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ganjasmoke

Ganjasmoke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a grasz jakas keriere ? bo jak grasz kariere to one same ci sie zwiekszaja im wiecej meczy rozegrasz na swoja kozyc tym dla ciebie lepiej wowczas dostajesz ptk doswiadczenia

4. joohhnny

joohhnny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TG
    Polepszyc zawodnika moze w trybie zostan gwiazdą tam dostajes zpkt. doswiadczenia i z nia ulepszasz umiejetności :)

5. Pio

Pio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gram karierę managera ale żadne pkt. nie dodają się, a w tryb zostań gwiazdą nie chce mi się grać. Nie można zwyczajnie, po ludzku sobie polepszyć kogokolwiek jak w każdej fifie i pesie dotychczasowych?

6. joohhnny

joohhnny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TG
    Nie jedyny wyjscie to usunąc jakies umiejetnosci i dodac do innych lub grac w zostan gwiazda :)

7. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    Nie wiem czy mowimy o tym samym, ale ja zrobilem kiedys zawodnika, ktory mial wszedzie 100/100. Nie moglem nim grac w zaczety juz tryb menadzerski, ale w nowy po wczytaniu skladow juz tak. Robilo sie go w "moja fifia 09, stworz lub edytuj zawodnika", nie pamietam jak to lecialo, musial bym uruchomic konsole, ale wiem ze da sie dodac punkty doswiadczenia zawodnikom.

8. Pio

Pio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale jak dokładnie? bo odjąłem jakiemuś z np. 3 angielskiej i jak chcę ulepszyć np. kogoś z Lecha to i tak nadal mam zero pkt.? Jak uzupełnić te punkty?

Wczytywanie...

Poleć forum