1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EEService oferuje: RGH RGH2.0 RGX LT3.0 Xbox 360 Fat Slim, naprawa 3RROD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez EEService, Kwiecień 16, 2013.

1. EEService

EEService Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz- CAŁA POLSKA
    Excellent Electronic Service​

Jesteśmy nową firmą w branży elektronicznej, do klientów podchodzimy bardzo profesjonalnie, gdyż zadowolenie klienta nadaje szczególnych wartości. Doświadczenie w tej branży to ponad 10lat, posiadamy certyfikaty międzynarodowe IPC.

Na poniższej aukcji oferujemy usługę RGH dla wszystkich konsol Xbox 360

allegro.pl

tablica.pl
    Regulamin

Zawsze instaluję najnowszego dashlauncha, jeżeli konsola będzie dostarczona z dyskiem twardym/pendrivem to domyślnie także wgrywam Freestyle dasha.
    Czas montażu 24h-48h + test

Bydgoszcz- CAŁA POLSKA

Proszę o uprzednie poinformowanie mnie o wysyłce lub dostarczeniu sprzętu osobiście.

Naprawiamy konsole:
    - Xbox 360 1RROD, 2RROD, 3RROD, 4RROD oraz inne usterki
    - Laptopy
    - TV LCD/LED
    - Monitory LCD/LED
    i inne.

!!! Zapraszam !!!

+48 535 009 836

2. Lotnik421 Xbox One

3. djolun12

djolun12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg, Poland
    Bardzo zaufałem temu serwisowi i muszę powiedzieć że się nie zawiodłem ;)
    Firma oferuje pełen zakres usług, przy dobrych lotach przewidziane miłe gratisy oraz bardzo fajna cena która napewno zrobi konkurencję dla innych ;)
    Co prawda konsolka jeszcze do mnie nie dotarła ale jak do tej pory jestem bardzo zadowolony, gadu gadu praktycznie 24/7 zawsze dostałem odpowiedź
    telefon odebrany o każdej porze jakiej dzwoniłem, nie mam zastrzeżeń

Polecam serdecznie EE Service !

Wczytywanie...

Poleć forum