Egipt w Assassin's Creed?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jarek882

Banned
Użytkownik
Ledwo co świat dowiedział się o Assassin's Creed: Brotherhood, a w Sieci już rozgorzała dyskusja na temat tajemniczego obrazka, którym Ubisoft podzielił się z fanami. Czy seria przeniesie się do Egiptu?

W dniu dzisiejszym na Twitterze UbiWorkshop pojawił się pierwszy szkic koncepcyjny nowego projektu, jaki szykuje dla swoich fanów francuski gigant. Pierwsze co rzuca się w oczy to postać zakapturzonego zabójcy z charakterystycznym ostrzem w dłoni. Jeśli przyjrzeć się logu powyżej, możemy zauważyć tam dwie literki: A i C. Rozwiewa to już chyba wszelkie wątpliwości, co do tego, o jakie uniwersum może chodzić. Intryguje natomiast samo tło, na którym widzimy piramidy i zachodzące w oddali słońce. Czy kolejna odsłona Assassin's Creed osadzona zostanie w Egipcie? Niekoniecznie. Według serwisu VG247, projekt ten nie ma nic wspólnego z grami wideo. Podobno informacje te pochodzą prosto od samego Ubisoftu, z adnotacją, że firma w tej chwili nic więcej nie może powiedzieć. Czyżby szykował się jakiś komiks ? A może film animowany?



Egipt w Assassin's Creed? | PPE.PL - Portal PSX Extreme
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Hehe fajnie by było tak skoczyc z piramidy w siano ;O
 

gorn20000

Użytkownik
Użytkownik
Wcześniej mówili że Brotherhood będzie w Rzymie, i raczej tak będzie.
 

ZawodowzSnajper

Użytkownik
Użytkownik
Mogą zrobić nawet obrazek z kosmosem.Te obrazki itd. pokazują tylko po to żeby robić szum wokół gry.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ciężko będzie pobić wenecję :p
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Głupia i niedoruchana plotka. Ubisoft potwierdził że to tylko obrazek, nie nawiązujący do żadnej gry. Ubi tylko jakiś komiks chce zrobić, i tyle, nie marzcie o Asasynie na pustyni. Tam nie ma tyle budynków i dachów.
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej ,by zrobili jak byśmy szukali templariuszy po największych miastach całej europy i nawet tam gdzie działa się 1 część.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Najlepiej ,by zrobili jak byśmy szukali templariuszy po największych miastach całej europy i nawet tam gdzie działa się 1 część.
Będzie aczik jak wleziesz na pałac kultury:D A tak na poważnie słyszeliście, że ma być beta?
 

badzik15

Użytkownik
Użytkownik
Z chęcią pozwiedzałbym egipt :p
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Możliwe,że Ubisoft chce wydać komiks o AC.Najwidoczniej będzie on o dawnych zabójcach których groby odnajdywaliśmy w AC2.Można spekulować czy nie zrobią kolejnych gier z nimi by wyciągnąć kasę.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Możliwe,że Ubisoft chce wydać komiks o AC.Najwidoczniej będzie on o dawnych zabójcach których groby odnajdywaliśmy w AC2.Można spekulować czy nie zrobią kolejnych gier z nimi by wyciągnąć kasę.
możliwe... ogólnie planowali tą grę jako trylogię, ale jak można zabić tak wspaniałą serię? :D Możliwe, że zrobią teraz to 2,5 potem 3 w naszych czasach a później na przykład to co działo się jeszcze przed Altairem ;p ja mogę grać nawet do końca życia w tą serię byle utrzymywała poziom jaki prezentuje...
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
a AC 14 będzie w Polsce i o dziwo tez będziemy zabijać templariuszy:D
 

karol1210

Użytkownik
Użytkownik
a AC 14 będzie w Polsce i o dziwo tez będziemy zabijać templariuszy:D
a AC 15 będzie w czasach drugiej wojny światowej o.0
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Egipt?Juz wole Rzym,a może oni chcą zrobić AC z grafika ja Prince of Persi z 2008?
 

Santi

Użytkownik
Użytkownik
raczej nie będzie to nic związane "następną" częścią gry. Wydaje mi się, że chodzi tu tylko i wyłącznie reklamę Brotherhooda. I zapewne to nie będzie gra lecz prędzej komiks bądz film animowany. Pamiętacie Dante's Inferno, Dead Space? o to chodzi :)
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Egipt to na pewno ciekawa koncepcja.
 

hajducek

Użytkownik
Użytkownik
Głupia i niedoruchana plotka. Ubisoft potwierdził że to tylko obrazek, nie nawiązujący do żadnej gry. Ubi tylko jakiś komiks chce zrobić, i tyle, nie marzcie o Asasynie na pustyni. Tam nie ma tyle budynków i dachów.
Nie zgadzam się z tobą w sprawie tych budynków i dachów ponieważ czemu takie AC nie mogłoby być (choć wiem że tak nie będzie) w jednym z miast w
Egipcie ?
 

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Tak, tak, proszę! Otwarty, starożytny Egipt to doskonałe miejsce na kolejną część. Liczę, że Ubi mnie nie zawiedzie. :)
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Będziemy skakać po dachach w egipcie :D.

PO JAKICH KU**A DACHACH!!
 

Swietomir

Świeżak
Świeżak
Egipt to prawie jak Jerozolima, za podobne klimaty :p. Stawiam ze 3 czesc bedzie sie dziala w Japonii.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom