1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Egzamin gimnazjalny

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Aras64, Kwiecień 28, 2010.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Jako, że jutro egzamin gimnazjalny z angielskiego to mam proste pytanie. Czy wynik uwzględniany jest przy naborach do szkół średnich? Z anglika na próbnych miałem 44 a z resztą już nie jest tak różowo tak więc liczyłem, że nadrobię właśnie językiem obcym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    To ci powinni w szkole powiedziec.

4. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    z Tego co kiedys kiedys bylo jak ja szedlem do Sredniej to brane wszystko bylo pod uwage :) przeciez jak chcesz isc np do LO na profil jezykowy to wiadomo ze z 10 pkt nie przyjma Cie ;)

5. Aras64

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    To jest brane łącznie pod uwagę i np. za 100 pkt dostajesz się (ale za oceny dodatkowo dostajesz pkt).
    @adidas2009- Nie wiem po co ten post, jak się pytam to widocznie nie powiedzieli.

6. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Ja piszę akurat z niemieckiego, ale z tego co nauczycielka mówiła to ten test (ogólnie z języka obcego) nie jest brany w ogóle pod uwagę przy rekrutacji.

7. Aras64

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    W takim razie dzięki, oczywiście genialna oświata wpadła na pomysł dołożenia nam stresu i dodatkowej nauki zupełnie bez powodu... debile ;/

8. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    nie jest brany pod uwage, chyba ze idziesz do szkoly jezykowej.

9. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Ymm...to niby wybieranie LO też jest z lekka lipą :p. W trakcie roku możesz sobie zmienić szkołę na jaką tylko chcesz :) . Ja tak zrobiłem...a egzaminu nie brali pod uwagę.

10. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    akurat kocze gimnazjum i troche o tym wiem a wiec jezyki obce sie nie licza sa tylko brane pod uwage przy naborze do szkol lingwistycznych czyli obco jezycznych no i tez moga na to patrzec gdy bedzie kilka osob z taka sama liczba punktow to biora tego kto ma wiecej z obcego

Wczytywanie...

Poleć forum