1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Egzotyczne lokacje, abordaż i walka na morzu - Assassin's Creed IV: Black Flag

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 10, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Takiego filmiku nie dałoby się nagrać w poprzednich częściach.

Zamiast betonowych miast - wyspy, dżungle i fortece na Karaibach. Zamiast rumaka - Jackdaw, okręt będący drugim bohaterem gry.
    Zamiast ataku na posterunki - walka na morzu i abordaż wrogich jednostek.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    W sumie to można powiedzieć, że z Assassin's Creed został tylko tytuł. Marka sprzeda ten produkt klientom i tyle. Ale ten gameplay zrobił na mnie mega wrażenie, nie mogę się doczekać. Kupię na pewno.

1 osoba to lubi.
  4. Darkkpoland

Darkkpoland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podlasie
    Nie jestem do Black Flag przekonany, ale to odkrywanie wysp wydaje się być ciekawe. Czy wie ktoś co będzie z dotychczasowym wątkiem z Desmondem(nie chcę spoilerować, mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi)? Ciekawi mnie jeszcze czy będzie można przeszukiwać jakieś komnaty czy wyspy w poszukiwaniu zbroi, tak jak miało to miejsce za czasów Ezia Auditore da Firenze. Strasznie mi tego brakowało w "trójce".

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Niniejszym Assasins Creed zeszmacił się nie gorzej niż MS.
    W następnej części bohater będzie gwiazdą futbolu.

@UP
    w Black flag może dostaniesz punkty za znajdowanie skarbów (assassin z Łopatą hahahahahaha :D )

1 osoba to lubi.
  6. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Assassin od tureckiego bagna w Revelations coraz niżej upada. Szkoda, bo dwójeczka tak mnie wciągnęła, że jest pierwszą i na razie ostatnią grą, którą scalakowałem.

7. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Na mnie gameplay zrobił wrażenie. Nie spodziewałem się żadnych nowości po tej marce. Aż tu nagle... fajnie to wszystko wygląda i tak jak miałem kolejnego AC gdzieś tak teraz się trochę zajawiłem. I muzyka fajna w tle leci w tym forcie :p

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wątek Desmonda jest zakończony, jego dane/wspomnienia są prawdopodobnie w 'chmurze' (takiej co przechowuje dane), a my wracamy do Abstergo, być może będziemy kierować nowym obiektem, albo po prostu bezimiennym pracownikiem Abstergo. Widać to chociażby po interfejsie (paski życia jak za czasów AC I i Altaira)

1 osoba to lubi.
  9. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Okej, niby elegancko to wygląda i mnie też zachęciło do zagrania, no ale... Od samego początku mówione było, że AC będzie trylogią. Wyszła 1, 2, potem BH i RV. Dobra Brotherhooda i Revelations mogę uznać jako 'dodatki' do 2, bo to tylko kontynuacja historii Ezio. Potem wyszła 3. I na niej historia powinna się skończyć. Szkoda, że Ubisoft nie zrobił tak jak mówili i korzystając z tego, że Assassins znosi dla nich złote jaja, będą ciągnęli tą sagę w nieskończoność. To była jedna z moich ulubionych serii.

10. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Wygląda ładnie, ale już tak nie pociąga jak kiedyś.

11. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Powiem to co już mówiłem kilka razy: z końcem Ezio skończył się Assassins Creed. Jak dla mnie Assassin powinien walczyć tylko mieczem i ukrytym ostrzem, bo gdy pojawiła się broń palna, łuki i cokolwiek innego czym można zabijać na odległość gra zaczęła mi się nudzić.
    Druga rzecz to walka na morzu która już pojawiła się w Assassins Creed III, płynąć statkiem nie umiałem się doczekać aż wyjdę na ląd i znów zacznę biegać, skakać po dachach i zabijać strażników. Tutaj na pewno będzie bardzo dużo pływania i wody.
    Jak na grę będzie to napewno bardzo dobra gra, ale jak na kolejną część Assassins Creed będzie to znów błąd Ubisoftu który poszedł całkowicie w złą stronę i musi jak najszybciej wrócić na właściwy tor.

12. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    wątek Desmonda się skońćzył wraz III częścią nie jestem na 100 % pewny ale wydaje mi się ze Black flag nie bedzie mozliwosci wylogowania sie z Animusa tylko cały czas bedziemy grasowac w przeszłosci

jesli chodzi o zaprezentowany gameplay jestem zaintrygowany i na pewno w gre zagram zwiedzanie i odkrywanie bezludnych wysp na Karaibach, nurkowanie w poszukiwaniu zatopionych skarbów czy zmierzenie sie ze sztormem na pełnym morzu wciąga jak diabli, biore w ciemno

13. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Muszę przyznać, że stawiałem na tej grze krzyżyk i przekreślałem ją ale widząc ten gameplay odzyskuje nadzieje, że może jednak z tego wyjść coś całkiem interesującego. AC 3 zupełnie nie przypadło mi do gustu ale w Black Flag widzę powiew świeżych pomysłów i rozwiązań.

14. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Ja osobiście nie patrzę na tą grę jak na kolejnego AC. Gra zapowiada się wyśmienicie :D Gdyby nie Assassin's Creed w nazwie lecz nowa marka z nową, ciekawą fabułą to ta gra byłaby perfekcyjna.

15. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Jakieś fabuły się tu raczej nie doszukamy, dlatego nie można patrzeć na to jako kontynuację AC :) Po starym AC został tylko tytuł. Gra wygląda ładnie i zapowiada się bardzo ciekawie, więc na pewno zagram :) Gameplay znowu wzięty z PS...hmmm...trochę zastanawiające...

Wczytywanie...

Poleć forum