1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ehh czy pada mi nagrywarka ?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez aerO^, Styczeń 4, 2010.

1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , moja jak dotąd nie zawodna nagrywarka nie odwalała nic złego... zawsze oryginalne płyty Verbatim DVD+R DL , wszystkie płyty zawsze 4x wypalane , nagrywarka LG nie wiem jaki to model z LightScrible LG jest to podejrzewam , że ten:
    GH22LP20 Napędy optyczne Sprzęt komputerowy
    I podejrzewam , że to objawy padania nagrywarki , dziwne jest to , że wypaliłem Bayonetta , w abgx360 1.0.2 , nie ma co prawda gry w bazie danych , ale 0 błędów(anydvd wszystkie zielone) itd , rls jest jak dobrze pamiętam od SWAG - RF. Pierwszy raz to 4x wypalanie tak jak zwykle wypalałem ok.40 płyt i zawsze dobrze na tych samych płytach , tylko Verbatimach , drugi raz na 2.4x to samo... nawet 2 pierwsze płyty(kiedyś) udało mi się ustawiono na max 8x , ale potem przy trzeciej szczęście mnie opuściło i zacząłem od 4x wypalania. Raz jeszcze tak miałem jak wypalałem sobie MW2 , wszystkie idealnie gra służy mi do dziś i potem dla kolegi gdzieś miesiąc później koledze(ten sam rls co ja) , tylko tą jedną grę i jemu też właśnie stawała na 49%... wszystko jak zwykle 4x te same płyty z tego samego pudełka nawet... ale potem udało mi się szczęśliwie wypalić Batmana Arkham Asylum , CoD 4 MW , CoD 2 , Velvet Assassin i jeszcze chyba coś i wszystko dobrze(100% dobrze się instalują na dysku). Nie wiem co teraz robić , już 2 płyty jakby straciłem da się na nich grać , ale na pewno do czasu i to jeszcze z płyty z tym dźwiękiem kosiarki.Wie ktoś może co robić z tym?? Pozostała mi już tylko wymiana nagrywarki? Komp ma już w czerwcu 3 lata... razem z nagrywarką.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wydaje mi sie ze niestety tak moj znajomy mial ten sam model i po okolo roku strasznie zwolnilo mu nagrywanie na 8x plyte 4.7gb nagrywalo mu godzine az w koncu w ogole przestalo odczytywac i nagrywac plyty no i wymienic musial bo sie nie oplacalo naprawiac

4. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To właśnie wygląda dla mnie na dziwne zjawisko , bo płyta instaluje się na dysku do 49% to wygląda jakby tylko jedną warstwę , a drugiej jakby nie było , ale wtedy płyta by pewnie nie działała w ogóle w xboxie , oczywiście zaznaczam .dvd , tak jak zwykle... i chyba i tak jak dobrze pamiętam Layerbreaka mam na sztywno.

5. Senseipl

Senseipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skraczyło ci 2 płyty i od razu taka panika? Wydaje mnie się że miałeś dużo syfu włączonego podczas nagrywania i bufor wariował.

6. Godzilla

Godzilla Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    49% i koniec? Czyli przy zmianie warstwy, ustawiasz x8 a wypala x4? No to za niedługo spodziewaj się błędów typu - błąd sekcji zasilania.
    Wymień ją bo tylko płyty będziesz marnować.

7. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie nie zrobiłem to 5 min po uruchomieniu jedynie NIS2010 pracował i sterowniki nawet przeglądarki nie używałem bo jadłem obiad i wiem o tym , żeby nie zakłócać buforu , ale ludzie nie róbmy sobie żartów , E8500 @ 3.16 ghz i 4 gb markowych mushkinow 800 mhz cl 4 i zasilacz BeQuiet Darkpower 500W nie robi takich rzeczy... wypalałem gry grając w jakieś stare gry np. Warcraft III i wszystko było dobrze... i źle mnie zrozumiałeś chodzi mi oto , że kiedyś nawet udało mi się 2 płyty na 8x wypalić tylko 3 padła i potem po tym 'wydarzeniu' przerzuciłem się na 4x ja po prostu od tego czasu zawsze wypalam 4x i było dobrze , a nagrywarka nie zmienia mi prędkości , choć jak ustawiam 2.4x to przestawia mi na 4x , bo pisze , że nie może niżej , a 49% dochodzi przy instalacji gry na Xboxie , a nie przy wypalaniu , płyty za każdym razem wypalały się dobrze żadnych błędów , powiadomień w IMGBurnie tylko teraz tak 2 płyty z rzędu i po prostu nie wiem co robić , bo szkoda płyt...

8. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    To spróbuj na nowo stery zainstalować. Przeczyść laser. Nowszego fire do nagrywarki. Zobacz wtedy czy będą jakieś plusowe zmiany...

9. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie boję się tego nowego firmware do nagrywarki , bo dokładnie nie pamiętam jaki mam model , kupowałem tą nagrywarkę już prawie 3 lata temu i nie pamiętam jej modelu , a jakbym wgrał firmware od złego modelu to może być problem , nie jestem pewien czy to ten , ale jak patrzyłem po przodzie to na to wygląda i to dosłownie wygląda , bo stylistyką pasuje do tego modelu... da się jakoś sprawdzić dokładnie model jakimś programem , bez rozbierania całego komputera?
    PS. Jak przeczyścic laser , nigdy się w takie rzeczy nie bawiłem.

10. Godzilla

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Model - menadzer urządzeń.
    Ja czyściłem laser pałeczką do uszu zmoczoną takim niby żelem do LCD i pięknie po tym się laser błyszczy, odradzam spirytus.
    Myślę że ona zwyczajnie się sypie.

11. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja też , upnę firmware , a jak nie to zrobię rekonesans i wymienię na nową...

12. Godzilla

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
  13. Senseipl

Senseipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  14. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ludzie nie przesadzajmy te nagrywarki są tanie jak barszcz , 80 zł to są według mnie grosze , bardzo fajna jest akurat sytuacja teraz z Blu-Rayem , zwykłe DVD , nawet dobre można mieć za grosze.Zaktualizowałem firmware do najnowszego 1.06 , zrestartowałem komputer wypaliłem po raz ostatni i chyba jednak nie , bo wypaliło prawidłowo , płyta działa , zobaczę jak będzie dalej... A tak z czystej ciekawości spytam , ile przeciętna nagrywarka mogłaby wytrzymać? Według mnie ok. razem 70 wypalań to mało nie uważacie , bo myślę , że powinna więcej , a jak by padłą to ten Samsung taka jedna z lepszych tak ?

15. Godzilla

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Skoro dla Ciebie taka kasa to grosze to po co piszesz na forum i zawracasz ludziom głowę zamiast iść i kupić nową?

Wczytywanie...

Poleć forum