1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Eidos Montreal opowiada i przedstawia Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 7, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na jednego z największych tegorocznych hitów z każdym kolejnym tygodniem wyrasta Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Adam Jensen ma zaoferować graczom wyjątkową opowieść, która zostanie upiększona wciągającą rozgrywką. Należycie do grona sympatyków uniwersum? To zobaczcie najnowszy materiał, na którym przedstawiciele studia opowiadają o grze.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości to kolejna odsłona znanej serii i deweloperzy ponownie znacząco rozwijają swoje uniwersum. Jeśli graliście w Bunt Ludzkości, to w nowej opowieści poczujecie się jak w domu, ale jednocześnie zostaniecie zaszokowani nowościami – tak przynajmniej zapowiadają deweloperzy, ale patrząc na świeżutki materiał mogę uwierzyć w te słowa.

Gra wygląda dużo lepiej, a jednocześnie studio zadbało o nowe umiejętności, możliwości w rozgrywce, zajęli się dodatkowym trybem oraz ponownie przygotowali intrygującą opowieść. W zasadzie całe uniwersum Deus Ex to wyjątkowe miejsce – Rozłam Ludzkości przedstawi graczom tytułowy kataklizm, w którym „ulepszeni” są uważani za największe zło i „normalni” ludzie boją się osób ze specjalnymi wszczepami.

Na filmie Eidos Montreal opowiada o pozycji, pozwala nam spojrzeć na nowe fragmenty rozgrywki, a jednocześnie pracownicy studia pokazują świeżutkie elementy.

Wczytywanie...

Poleć forum