1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Eidos zarejestrował tytuł Kane & Lynch 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O tym, że Eidos ma w planach drugą część gry akcji Kane & Lynch, było wiadomo co najmniej od dwóch miesięcy. Jednak dopiero przed paroma dniami wydawca przeszedł do czynów i w minioną środę złożył do Amerykańskiego Urzędu Patentowego wniosek o zarejestrowanie nowej pozycji.

W dokumencie wymieniona została nazwa Kane & Lynch 2: Dog Days i to ten właśnie tytuł będzie najprawdopodobniej zdobił pudełka z drugą odsłoną przygód kontrowersyjnych najemników. Na razie Eidos nie skomentował całej sprawy, jednak wiele wskazuje na to, że niebawem oficjalna zapowiedź K&L2 stanie się faktem.

Pierwsza część gry powstała przed dwoma laty w studiu IO Interactive, mającym na swym koncie udany cykl Hitman. Kane & Lynch ukazał się na pecetach i konsolach PS3 i X360, jednak od samego początku był krytykowany przez prasę (średnia ocen w serwisie MetaCritic.com wynosi 67%), a rzekome naciski wydawcy gry przyczyniły się nawet do zwolnienia Jeffa Gerstmanna ze stanowiska szefa redakcji GameSpota. Mimo to tytuł sprzedał się całkiem nieźle i najpewniej właśnie ten argument zdecydował o rozpoczęciu prac nad „dwójką”.

Eidos zarejestrował tytuł Kane & Lynch 2 | Wiadomoœć 2009-07-14 15:19:08 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. soltys1689

soltys1689 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    EuDeZet
    Z niecierpliwością czekam na kontynuację gry. Pierwsza część była według mnie bardzo udana. Mam nadzieję, że część 2 będzie jeszcze bardziej wciągająca i realistyczna.
    Pozdrawiam :)

4. sebool12

sebool12 Guest

Czekam na dwójkę :p Jedynkę przeszłem dość dawno na kompie i bardzo mi sie spodobała ;], więc 2 chyba nie będzie gorsza od jedynki :D

5. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pierwsza część była całkiem niezła, więc z niecierpliwością czekam na kolejną. :)

6. markus23ss

markus23ss Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Dobra historia ale cos mi nie podpasowalo sterowanie bohaterem jakos bokiem ham chodzil.

7. NSbikesCO

NSbikesCO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Kolejna super gra, która ma wyjść w 2010 roku :) Niektórzy mówią , że 1 była przereklamowana . Moim zdaniem jest zajedardzo dobry gameplay (coop jak i singiel).

8. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    oby ta dwójka była tak fajna jak jedyna.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum