1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ekipa IGN nagrana podczas grania w Alien: Isolation

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 26, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Plotka głosi, że według nowych zasad dołączyć do redakcji IGN.com mogą tylko ci, którzy są w stanie zagrać w Alien: Isolation i utrzymać przez kilkanaście minut suche spodnie. Jak straszna jest produkcja Creative Assembly?

Oto najlepiej zapytać redaktorów IGN - a nawet wyczytać z ich twarzy - którzy w całkowicie ciemnym pokoju podjęli wyzwanie.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Oby ta gra podźwignęła tą markę, bo naprawdę Aliens to świetny materiał na grę. Do tej pory tylko Alien Trilogy na Psx-ie jakoś mnie ruszał.

1 osoba to lubi.
  4. arczas89

arczas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom, Poland
    Troche nie pasi mi wygląd tego Aliena w pełnej okazałości, taki jakiś plastikowy i sztywny. Stoi bez życia w kilku scenach jak jakiś sztuczny.

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Będzie OK, mi się już mordka śmieje do tej gierki :smile:
    Podoba mi się klimat, choć jak dla mnie może trochę mało mroczny ale myślę że będzie to jedna z lepszych części Alie'a o ile nie najlepsza.

6. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Hmmm...ale trzeba przyznać, że ładne panny pracują w tej ekipie :) Jeśli, to nie fake, to gra może okazać się ********** straszna :D

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Uuu klimat jest i to jaki :D

Wczytywanie...

Poleć forum