HOT! Ekipa Xbox On odwiedziła Remedy i dostarczyła świeży materiał z Quantum Break

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że najnowsze dzieło ze stajni Remedy - ojców Max Payne oraz Alan Wake, będzie wielkim hitem i kandydatem do wielu nagród.

W najnowszym materiale, który na serwis YouTube wrzuciła ekipa Xbox On, członkini redakcji opowiada o swojej wizycie w czeluściach studia, o tym jak się pracuje nad grą, a także jak bardzo zaawansowane technologie są zaangażowane w produkcję.

Doskonały dźwięk, który zmienia się w zależności od tego jak władamy czasem. Świetnie odwzorowane emocje bohaterów na twarzy, w ich spojrzeniach i dosłownie każdym geście, które są możliwe do pokazania dzięki licznym sesjom motion-capture.

Wreszcie genialna grafika i innowacje, jakie znany zespół wprowadza do gatunku. To sprawia, że Quantum Break, tuż obok Max Payne, może być największym osiągnięciem i drugim kamieniem milowym dla Remedy.


 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
jakos do mnie nie przemawia ale czas pokaze byle by nie skonczylo sie jak wielce innowacyjny watch dog
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
mnie jakoś w ogóle nie kręcą te zaburzenia czasu czy co to tam się wyprawia w tej grze :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wygląda to nudno, skopiowane z maxpayne i Matrix. Sam gameplay też nie powala... Taki tytuł z oceną 6-7

Wysłane z mojego Honor 7.
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie kozak jak będzie coś ala max Payne to biorę w ciemno

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom