1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ekran miga i smuży.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dkmaster, Lipiec 17, 2010.

1. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Mój falcon ma problem. Kiedyś miałem tv kineskopowy i gdy rozjaśniałem obraz przez opcje pojawiały się takie krótkotrwałe paski i miganie ekranu, w odstępach kilkudziesięciu sekund. Potem było czuć smród spalenizny od telewizora. Spalił się po kilku tygodniach.

Teraz mam TV LCD i gram przez kabel HDMI. W grach takich jak GTA IV i RDR, gdy są sceny z jasnymi elementami (np. śnieg, słońce) ekran mi smuży. Widać to szczególnie na radarze, nic się nie da odczytać. Do tego w większych akcjach spadają mi fpsy - i to chyba bardziej niż u innych, bo patrzyłem.

Co to może oznaczać i czego to może być wina? Pomocy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Konsola jest chyba uszkodzona, wina ramu lub chipu ANA/HANA. Niedługo może wyskoczyć błąd e74. Masz jeszcze gwarancję ?

4. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zanieś do jakiegoś serwisu, może coś pomogą.

6. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    e74 nadchodzi

Wczytywanie...

Poleć forum