1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ekran pod xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kresu93, Grudzień 14, 2013.

1. kresu93

kresu93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Wczoraj kupilem swoja pierwsza konsole w zyciu, xbox 360 slim z dyskiem 320GB - przerobka, nie zalezy mi na graniu online takze bannem tez sie raczej nie przejmuje... Nie tu jest jednak moj problem, w mieszkaniu ktore wynajmuje mam stary, dosc spory bo ponad 30 cale telewizor kineeskopowy... jednak jakosc obrazu/grafiki pozostawia wiele do zyczenia... Czy jest tak na wszystkich strych kineskopach?... na pewno tak, stad moje pytanie. Chcialbym kupic jakis ekran, nie wieem czy monitor, czy moze telewizor zeby poprawic jakosc grafiki, bo nie ppo to bulilem kase za x'a zeby teraz ogladac te zenujace piksele... Polecacie cos w miare przystepnej cenie, moze byc uzywane, moze ktos z was chce sprzedac jakis tv z wyjsciem hdmi, albo mieliscie podobny problem, co kupiliscie ?? Pomoocy, budzet mam ograniczony do jakichs 500 zl, bo mam duzo oplat a malo odlozonej gotowki. Z gory dzieki za pomoc.:smile:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. kresu93

kresu93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moze wstrzymam sie narazie z kupnem, odloze cos i kupie za miesiac... Co do mojego problemu, czy zmiana rozdzielczosci moze jakos pomoc ? Czy tak po prostu jest, ze na starszych telewizorach tak to wlasnie wyglada ?

5. kresu93

kresu93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dodam, ze filmy w tv wygladaja dobrze, jakoscioowo jest okej.

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na starych telewizorach (CRT) tak niestety jest i nie da się poprawić.

7. stw997

stw997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Według mnie dużą różnice robi też kabel po jakim ciągniesz, bo hdmi pewnie teraz nie używasz

8. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    HDMI i CRT a to ciekawe :p 30 letni TV to ma co najwyżej czincze ewentualnie SCART a transportowanie obrazu analogowo jedną żyłą tym rozwiązaniem mocno ogranicza jakość.

Wczytywanie...

Poleć forum