1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ekranik do PS3 ;)

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Mati_Nowakowski, Grudzień 30, 2012.

1. Mati_Nowakowski

Mati_Nowakowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Brzeska
    Hej ;)

Aktualnie posiadam SONY 21" (KINESKOP). Teraz nabyłem PS3 SLIM 120GB i chciałbym ją podłączyć pod HDMI. Kineskop takiej opcji nie ma :D. Chciałbym zakupić jakiś nowy ekranik ^^ Najlepiej 19" - 24" (bardzo mały pokój mam). Chciałbym dobrą jakość ale i niską cene. Oczywiście chciałbym oglądać na nim telewizje. Co polecacie? Monitor, telewizor? LED, LCD? Dawać linki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli chcesz oglądać tv to nic w bardzo niskiej cenie nie dostaniesz... dozbieraj troche i kup tv 32cale bo tv/monitor z dvb 22/24" to koszt ok900zł ... za 1000-1100 a czasem i mniej masz led/lcd 32"

4. Mati_Nowakowski

Mati_Nowakowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Brzeska
    Nie potrzebny mi taki duży TV i źle by się grało u mnie bo serio mam mały pokój. Wypatzryłem ostatnio Monitor 23" z tunerem DVB-T za 700zł z przesyłką. To co mi zostanie na gry będzie :)

5. kamo21

kamo21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsk Podlaski
    dopisuje się do prośby szukam jakiekos tv pod xbox najlepiej 32 w full hd w cenie 1000zl znajdzie się cos?

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    W MM i SATURNIE miałeś nówke sztuke TOSHIBY i SAMSUNGA za 999 zł FULL HD.

Wczytywanie...