1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Eksperci z Electronic Arts przedstawiają najlepszych zawodników FIFA Ultimate Team

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 5, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli jesteście fanami FIFA Ultimate Team to na pewno zainteresuje Was ta wiadomość. Przedstawiciele z Electronic Arts podali najlepszą pięćdziesiątkę graczy, których karty będziemy mogli zdobyć w najnowszej edycji FUT. Najdroższy piłkarz świata – Gareth Bale – znajduje się na 17 miejscu.

Lista:

50. Thomas Müller 85
    49. Sergio Busquets 85
    48. Pedro 85
    47. Marco Reus 85
    46. Eden Hazard 85
    45. Arturo Vidal 85
    44. Mats Hummels 85
    43. Luka Modrić 85
    42. Karim Benzema 85
    41. Ezequiel Lavezzi 85
    40. Santi Cazorla 85
    39. Jesús Navas 85
    38. Petr Čech 85
    37. Xabi Alonso 85
    36. Ashley Cole 85
    35. Robert Lewandowski 86
    34. Ángel Di María 86
    33. Luis Suárez 86
    32. Manuel Neuer 86
    31. Cesc Fàbregas 86
    30. Sergio Ramos 86
    29. Gerard Piqué 86
    28. Mario Gomez 86
    27. Carlos Tévez 86
    26. Vincent Kompany 86
    25. Giorgio Chiellini 86
    24. Yaya Touré 86
    23. Andrea Pirlo 86
    22. Iker Casillas 86
    21. Gianluigi Buffon 86
    20. Edinson Cavani 87
    19. Juan Mata 87
    18. Mesut Özil 87
    17. Gareth Bale 87
    16. Thiago Silva 87
    15. Nemanja Vidić 87
    14. Philipp Lahm 87
    13. Wayne Rooney 87
    12. David Silva 88
    11. Sergio Agüero 88
    10. Bastian Schweinsteiger 88
    9. Arjen Robben 88
    8. Zlatan Ibrahimović 89
    7. Xavi 89
    6. Robin van Persie 89
    5. Andres Iniesta 89
    4. Falcao 90
    3. Franck Ribéry 90
    2. Cristiano Ronaldo 92
    1. Lionel Messi 94

Duma naszego narodu – Robert Lewandowski – znalazł się na 35 lokacie i myślę, że ostatnie wyniki zawodnika Borussi Dortmund zostały w odpowiedni sposób „wycenione” przez ekspertów z EA. Oczywiście pewnie znajdą się wśród naszych czytelników zapaleni fani piłki nożnej, którzy nie zgodzą się z powyższym zestawieniem. Od czasu premiery Ultimate Team jesteśmy świadkami, że niektórzy zawodnicy są zdecydowanie za bardzo faworyzowani.

Bawi mnie sytuacja z nowym nabytkiem Realu Madryt – pewnie po pierwszym, niekoniecznie udanym, sezonie ten zawodnik podskoczy do TOP 10 i będzie walczył z Ronaldo o miano największej gwiazdy z Madrytu. Dla ciekawskich porównanie Ronaldo vs. Bale:

Na zakończenie moje pytanie do Was – zgadzacie się z tą listą? A może chcecie sami przedstawić swoje TOP 10?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Ozil jest stanowczo za nisko ale jemu to chyba za twarzowe zabrali kilka pkt :D
    swoją drogą jeśli mesut ozil jest porównywalnie dobry do Rooney'a to nie wiem czy Ci 'eksperci' nie zachlali przy ocenianiu.

1 osoba to lubi.
  4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Zastanawiam się, dlaczego znalazł się tu Bale i to na 17-stym miejscu, a nie ma Neymara.
    Tutaj fajnie to wygląda: FIFA 14 TOP 50

5. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hazard 85, tyle samo, co Navas, well done EA. Cech, bez żadnej gadki powinien mieć 86. To samo Mata, no kurde genialny zeszły sezon i tylko +1, a Silva, który grał piach dalej ma 88. Xavi 89, ktoś tu chyba przespał poprzedni sezon -,-.

1 osoba to lubi.
  6. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Jak zobaczyłem, że Xavi będzie miał 89... No ja nie wiem, przecież ten zawodnik już się kończy, to nie ten sam wirtuoz co kilka lat temu. Gomezowi też za ładne oczy chyba te 86 dali. Reus, Hazard, Cech za mało + gdzie jest Luiz? On powinien być w tej 50... Zmniejszyłbym jeszcze Silvie (Davidowi).

Najlepsze jest to, że w tych poszczególnych ovr dali Lewemu 78 w kategorii strzały :D

7. bitwek

bitwek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taka poprawka- Bale nie jest najdroższy

Wczytywanie...

Poleć forum