1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Eksport/Import i usuwanie zapisów gry? [xbox360]

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anuluu, Styczeń 3, 2016.

1. anuluu

anuluu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola xbox360 przerobiona pod RGH, gry śmigają jak talala, jednak po włączeniu Far Cry 4 w wersji angielskiej na użytkowniku nr 1 i stwierdzeniu że by się pograło i włączeniu Far Cry 4 w wersji polskiej okazało się że po odpaleniu gry, polskie to są najwyżej 2 pierwsze napisy, a później nie ma ani kawałka napisu polskiego tylko wszystko po ang. Rozwiązanie: założenie użytkownika nr 2 i granie z niego tylko w far cry 4. Wszystko fajnie gdyby nie fakt że często z facetem zapominamy się przelogowywać i po 2 razy odpalamy grę bo oczywiście nie to konto.
    Zapis gry mam zrobiony na dysku zewnętrznym. Są to prawdopodobnie pliki w folderze content. Są 3 podfoldery w tym dwa z kont użytkowników. Folder z save'ami far cry pl namierzyłam na obu kontach i się nazywa: 555308CA. I teraz jak przerzucić save'a żeby nie zepsuć, a przedewszystkim, żeby konsola na koncie nr 1 uznała że jest po polsku a nie po angielsku??

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Corona

Corona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wczytywanie...

Poleć forum