1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ekstremalne naprawy konsoli :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez incubus, Kwiecień 18, 2012.

1. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    W sumie wątek może być ciekawy i zabawny.

Na własnym przykładzie mogę powiedzieć że 360 to jednak w sumie twarda bestia i jak sama nie padnie na amen to ubić też sie tak łatwo nie daje.
    Ale wracając do tematu mam starego xenonka z 2006 padł po jakimś czasie, potem miał ponoc rebal w co nie uwieże i pochodził z pół roku.Później sobie leżał troszeczkę bo nie było czasu grać w koncu doczekał sie jtaga i po jakimś czasie znów se zmarł ,totalnie po amatorsku wygrzałem go na piecyku podgrzałem z góry hotem i wstał od tamtej pory na piecyk wracał już 3 razy zawsze wracajac na kilka tygodni do życia.Dziś był po raz czwarty przy czym uwziołem sie że podgrzeje płytę do temp. przynajmniej 220 stopni na płycie żeby to bezołowiowe dziadostwo popłyneło no i przytykajac przy jakis 200 stopniach z hakiem sondę termometru zrzuciłem se go z półki bezposrednio na gpu ,przesuwająć dodatkowo takie małe czarne ustrojstwo które jest przylutowane obok.Element szybciutko wrócił na swoje miejsce wiec sie przylutował ale ze kloc wstanie nieliczyłem mysląc ze na bank przemiesciło sie gpu o dziwo konsola żyje :) przechodziła przynajmniej godzinke twarda sztuka .Jutro chcę se wymienić kilka kondensatorków bo sa fest popuchniete i tu przy okazji spytam czy mogę zamienic 2700 mf na 3300 mf bo takie mam z czego wylutować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możesz wymienić na 3300uF. Byle napięcie było takie same, lub większe niż w oryginalnych.

4. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Dzieki napięcie mam to samo tylko wartość wyzszą.

Wczytywanie...

Poleć forum