1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

el shaddai dashboard?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez larte11, Grudzień 12, 2011.

1. larte11

larte11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

obecnie mam dashboard 2.0.12611.0 i nie wiem jaka mam przerobke i chce uruchomic el shaddai ktory ponoc wymaga dashboardu 2.0.12625.0 mam dwa pytania
    czy jak zaktualizuje nie usunie mi przerobki ?
    i czy jak przerobie z wave11 na wave2 gra sie uruchomi (do tej pory przerbabialem wave6 na wave2 i przez active iso wszystko działało)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    nie usunie ci nic,uruchomi ci się jak będziesz miał dash wgrany który wymaga ta gra.a dwa nie będzie to gra która ma ap25 i xgd3

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeżeli Twoja przeróbka wymaga Activate.iso żeby gry się uruchomiły to na pewno masz extreme 1.6
    polecam Ci poczekać, na dniach pojawi się najnowszy L.T 3.0 - przerób sobie konsolę i nie będziesz się o nic musiał martwić, żadne activate.iso, żadne wavepatchery - nic tylko ściągać i nagrywać :)

pozdrawiam :)

5. larte11

larte11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na razie jeszcze nie aktualizuje do lt+, gdzies czytalem ze przy aktualizacji do 2.0.12625.0 moze wyskoczuc blad e71 to prawda?, i czy po aktualizacji wszystkie dotychczasowe gry beda dalej chodzic(obecnie jestem na 2.0.12611.0) i ponoc ta aktualizacja oflaguje mi konsole nie zalezy mi zbytnio bo nie korzystam z live ale czy bedzie oflagowana na zawsze nawet jak zaktualizuje do lt+

Wczytywanie...

Poleć forum