1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Electronic Arts: BF3 nie pobije Modern Warfare 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Wrzesień 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Electronic Arts nie raz agresywnie wykrzykiwało, że Battlefield 3 jest grą, która pobije Call Of Duty: Modern Warfare 3, a przyszłe odsłony BF'a doprowadzą do upadku serii Call Of Duty w przeciągu 2 lat. Jak się okazuje cała ta otoczka i podsycanie wojny z Activision nie ma nic wspólnego z tym, co szefowie Electronic Arts uważają naprawdę.

- powiedział do inwestorów Eric Brown z EA - ten sam, który jeszcze nie tak dawno dość zaczepnie odpowiadał na wezwania Activision do zakończenia bezzsensownej wojny.

źródło : Electronic Arts: BF3 nie pobije Modern Warfare 3 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak się patrzy na ilość a nie jakość.. (tylko nie bluzgać), taka myśl po prostu mi się nasunęła.

4. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Przeciez juz widac pelno ludzi przejdzie na BF3 lub kupi oby dwie gry, to widac i slychac :)

5. Zubitzu2207

Zubitzu2207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak to mówia - inwestorów nigdy się nie okłamuje.
    A marketing marketingiem.

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    jakość się liczy choć cod ma świetny SINGIEL który kocham choć by nawet ze względu na bohaterów no i multik który powala

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Po tym co dzisiaj do sieci wypuszczono z wersji X360 to zgadzam się z nim w 100%.....
    Battlefield 3 może rządzić , ale na PC.

8. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    wraz jednak BF3 bedzie na x360 graficznie lepszy od starego silnika COD. ale to nie czas i miejsce :D

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jeszcze COD: MW3 na xboxie nie widzieliśmy... (chyba że coś przespałem?). A wątpię by prezentował się lepiej niż jeżeli BF3.

10. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  11. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nic dziwnego konsumenci poprostu zawsze wybierają lepszy produkt. W mojej opinii bf3 i tak dobrze się sprzedaje, twórcy powinni się cieszyć. Jednak kunszt, płynność i akcja jaką zapewniają coraz to lepsze części gry cod według mnie i setek tysięcy graczy są nie do pobicia.

Fajna była postawa ludzi od coda gdy konkurencja chwaliła się, że zdominuje rynek. Oni się z tego śmieli i pracowali nad najlepszym fpsem w historii.

12. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystkie gameplay'e które widzieliśmy były tylko z xbox'a :)

13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No Ameryki to oni nie odkryli, chociaż według mnie BF3 i tak się bardzo dobrze sprzeda. Jak można być fanem sieciowych strzelanek i nie zagrać w nowego Battlefielda? :) Ja tylko czekam na betę na XBL (wg Playboxa - 22 wrzesień). Ale będzie grańsko :D

14. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I takim gadaniem myślą że przesiądę się na BF3? No ok, jak dadzą zapasowy zestaw padów bo BC2 tylko wkurzać potrafi. Oczywiście BF3 kupie ale tylko dla kampani

15. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18

nie zgodziłbym się z ostatnim zdaniem ale nie wszczynajmy kolejnych wojen i w dalszym ciągu nie widzę sensu porównywania tych dwóch CAŁKOWICIE inny gier. Pisanie tekstów typu COD jest najlepszym fps w historii mija się z celem dlaczego ? bo "najlepszy" najlepszym fps'em jest ten który daje nam najwięcej frajdy z grania np. ja nie lubię systemu rozgrywki z CoD'ów i dla mnie "najlepsza" jest seria BF.

@65userow nie nikt ci nie każe się przesiąść ja nawet zachęcam Cię do zostania przy cod.....

16. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Chyba nikt nie oczekiwał, że BF3 pobije w sprzedaży MW3. Jestem w 100% pewny, że oceny recenzentów będą o wiele bardziej na korzyść Battlefielda, ale to i tak nie przebije wielkiej hypeowej bariery Call of Duty. Po cichu jednak liczę, że MW3 nie będzie aż tak wielkim hitem i Activision porzuci przestarzałe standardy i skłoni się na jakąkolwiek innowacyjność.

Tak czy siak, trzeba zagrać w obie gry. Osoby wypowiadające się na niekorzyść którejś z tych dwóch gier nie grając w nią w ogóle są niekonstruktywni i po prostu żałośni. Oczywiście po premierze, przed premierą możemy swoje opinie popierać tylko gameplayami, które jak już pewnie wiecie, są często podkoloryzowane ;)

Trochę żałuję, że jestem negatywnie nastawiony do Modern Warfare 3, bo nie będę mógł normalnie pograć, będę ciągle szukał błędów i niedociągnięć w grze, itp. W Battlefieldzie zaś nie będę na nie w ogóle zwracał uwagi, będę przymykał oko na ew. zacinki, itp., bo jestem po prostu zakochany w tej grze. I to niestety jest ten efekt uboczny forumowych wojenek, czas je zakończyć.

Oficjalnie przepraszam każdego, kogo ewentualnie obraziłem w moich postach. Nie mniej, nadal nie zmieniam zdania, że Activision swoją polityką postępuje podle i... no po prostu tak szanowanej kiedyś firmie nie przystoi takie zachowanie.

Z mojej strony to koniec wojny, pogadamy po premierze Battlefielda 3 i Modern Warfare 3 ;)

17. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nieźle się ubawiłem czytając to. COD pod żadnym względem nie jest najlepszym FPS'em. Owszem - miał kiedyś na to zadatki ale to już historia którą pamiętają chyba tylko starsi gracze.

Bzdury opowiadasz. Gra nie będzie różniła się niczym od poprzednich części więc śmiało mogę założyć że ( w moim odczuciu) będzie równie kiepska. Chyba nie sądzisz że acti wprowadzi innowacyjne zmiany w rozgrywce jeśli nie stać ich nawet na upgrade engine'u ? Ja COD'ów nie tykam ot tak dla zasady. Nie twierdzę że nie zagrałbym czasem w COD'a. Po prostu postanowiłem nie dać się sfrajerować. Podobnie jak w przypadku fify nie zapłacę 200zł za coś co równie dobrze mogłoby być DLC.

18. dziubekLDZ

dziubekLDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    a komu potrzebny MW3 czy BF3 jak gearsy wydzodza za tydzien :D co jak co ale za brak progresu (a jakims koneserem nie jestem, no ale nic nic i jeszcze raz nic tam nie ma noweg) wybieram BF3 i na pewno 100razy fajniejsze multi.

19. Pak3son

Pak3son Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łuków
    Są pewni siebie,bo wiedzą że wygrają.

20. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    zgadzam się w 100% nie ilość oceni kto jest lepszy tylko my gracze. dziubekLDZ o Gears of War nie piszemy bo to jest epicka gra która mówi sama za siebie i ma takie "wydarzenia" przyjęte że nie ma co do siebie konkurencji ciężko porównywać gow do bf no całkiem inne gry, jedyne co je łączy to że są fps'ami

21. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Hahaha, no tak, GOW to FPS pierwsza klasa, chociaż momentami denerwuje mnie to, że nie można obserwować wydarzeń gry za pleców bohatera.

Co do tematu - EA tak promuje Battlefielda 3, że Activision ma się czego bać :) Wyniki z polskich sklepów internetowych mówią jasno - króluje BF3 :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum