1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Electronic Arts czyści serwery

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolejne kilka serwerów gryzie piach. Elektronicy ogłosili, że wyłączą usługi sieciowe dla tytułów, które szczyty popularności mają dawno za sobą. Po 13 kwietnia pożegnamy m.in. starusieńkie Burnout Revenge i kilka innych tytułów - w tym gry korzystające z online passa.

Oprócz dziecka Criterion, EA odpuści sobie dalsze wspieranie rozgrywki online w FIFA 10, The Godfather II, MMA, Need for Speed ProStreet oraz The Saboteur. Cięcia nie oszczędzą też bardziej casualowych produkcji, w tym EA Sports Active i EA Create. Co z passami, które mogły zostać nabyte całkiem niedawno przez część graczy? Ano nic - z punktu widzenia umowy pomiędzy wydawcą a użytkownikiem nie można domagać się żadnej refundacji.

źródło : Electronic Arts czyści serwery | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pavos90

Pavos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Burnouta by mogli zostawić :eek:
    No ale lepiej mieć więcej serwerów na nowe gry :>

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
  5. rapidman

rapidman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zgadzam sie z przedmówćą w 100% bardzo głupia polityka cos czuje ze powoli szykuja sie rowniez do wylaczenia serwerów z bad company 1 co pewnie odbije sie szerokim echem juz widze szczegółowe statystyki znikneły ze stronki ea.
    szlag mnie trafia jak widze takie cos rok temu czytałem ze EA zarobiło 999 mln czy cos w tym stylu za jakis tam rok fiskalny a na drugi dzien czytam ze serwery battlefielda 2 modern combat zostaną wyłaczone dla mnie to jest kpina z graczy i pisałem to juz kiedys na tym forum jest to bezczelne zmuszanie do kupywania nowych tytułów które nie dorównują starym tytułom

6. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Polityka nie głupia Ciekawe ile trzymałbys Mp3-jki z przed kilku lat np. techno i wszystkie jej odmiany .Nutki wychodzą regularnie i niema niejsca na poprzedników niestety chyba ze masz 100tb dysk noto przez 8 lat jestes w stanie je potrzymac .Serwery przeznaczą na nowe gierki i dobrze ;) Potem polaczki znowu by narzekały ze lipa z serwerami .

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jakoś dziwnie, bo mam piosenki z przed dobrych kilku lat i do tej pory ich nie usunąłem, bo po co? Po co mam usuwać coś, co na śniadanie poprawi mi humor i mnie rozbudzi szybciej niż kawa lub jakiś Redbull?

A co do tej polityki EA... Szkoda gadać naprawdę. Tak się namawiałem właśnie na kupno Burnout Revenge, ale widzę, że przez tych <cenzura> sobie nie pogram na multi. Jak ktoś wyżej wspomniał, na pewno też szykują się na wyłączenie serwerów w BC1 i raczej nie za dobrze po tym wyjdą. Żeby się zaraz nie okazało, że zaraz po ostatnim DLC do BF3, wyłączą serwery, bo będą chcieli zrobić więcej serwerów w MoHu: Warfighter.

8. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Nie ma co żałować stare tytuły.

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    100 tb to ponad 10 milionów utworów, zakładając że jeden waży 10mb więc nie przeginaj, ja mam utwory z przed 6 lat i nie zamierzam ich usuwać.

10. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    EA to firma zarabiająca pieniądze. Zamykanie serwerów bo nie stać ich na utrzymanie. He. Dobre mi sobie. Pewnie sobie myślą kto gra w takie gry stare. Niech lepiej kupią nową grę z online passem i grają online. Ludzie na kompach grają w Counter Strike'a i co zamykamy serwery bo CT: Global Offensive wychodzi. Moim zdaniem takie serwery po 5 latach minimum powinni wyłączać.

11. rapidman

rapidman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dlaczego EA konczy wspieranie gier a nie zostawi np paru serwerów dla starszych gier np w bf2 mc w 2011 roku grało jakies 50osób max jednoczesnie w te gre w bc1 pewnie gra w tej chwili 400-500 osób

nie moga zostawic 5 dla bf2 mc tyle by starczyło w przypadku tego klasyka tylko koncza wspieranie i biora servvery na bf3 których jest sadzac po nr serwerów okolo 50tys? z czego połowa i tak stoi pusta ;(

chora polityka nie zagrasz sobie w ulubioną gre bo servery ci zamkna 0 alternatywy ;( a w takiego coda 4 beda grac jeszcze za 20lat

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Hołota... Za mało kasy mają? Jak mi zamkną serwery w FIFIE 11 to ich chyba odwiedzę osobiście.

13. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    hmmmm, ktore szczyt popularnosci maja za soba tak? śmieszne bo w EA MMA gra pełno osob i nie trudno znalezc kogos do rozgrywki, pewnie tylko ludzie juz online passa nie kupuja i dlatego, ta firma tylko sie osmiesza ostatnimi czasy

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Takie produkty jak NFS czy FIFA powinni zostawić jeszcze przez spory okres czasu, bo co jak co, ja do dziś lubię wrócić nawet do HP2, a pograć nie ma jak...

15. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up dokładnie, przecież ludzie grają jeszcze nawet chętnie bardzo w FIFE 09 i dalej. Ta ich polityka jest totalnie bez sensu.

16. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Nie dawno zakupiłem Online Pass do EA MMA a oni już wyłączają servery.... jak ma się tu człowiek nie wku***ć ? -_-

17. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Brakuje im serwerów, tak to jest jak się gry wydaje co dwa dni:/

18. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zamykają serwery w sumie do nowo wydanej gry, jaką jest EA MMA ?

Paranoja. Rozumiem już tego ProStreet'a czy FIFĘ 10, ale MMA ?

19. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Powinni wprowadzić do gier update, który pozwalał by zakładać serwery na konsoli, tzn. tak jak jest w call of duty, crysis 2, cs i innych. Wtedy po wyłączeniu dedykowanych, nadal można by grać z innymi osobami i co jakiś czas "migracja hosta" :)

20. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale tego nie zrobią, bo wyłączając serwery chcą "zachęcić" do kupna nowych tytułów i... oczywiście online passów.

21. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    To w The Saboteur i Godfather II było multi? Chyba kolejny tuman został redaktorem na kolejnej stronie o grach. Pewnie za jakiś czas zaczną wyłączać serwery FIFY po każdej nowej odsłonie. Gdy wyjdzie FIFA 16 to automatycznie zamkną Fife 15, bo nie po to co rok zmienia się jedną cyferkę, żeby ludzie grali w suchary.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum