1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Electronic Arts i Origin mają prezent dla fanów kosmicznych horrorów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Marzec 28, 2014.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn

Za kilka miesięcy Dead Space stuknie sześć lat, ale to wciąż jeden z najlepszych horrorów jaki pojawił się w ostatnich latach na rynku, zatem jeśli jeszcze nie graliście w tę produkcję, to macie właśnie idealną okazję żeby nadrobić zaległości. Otóż do 8 maja Dead Space jest do zgarnięcia za darmo na platformie Origin - albo bezpośrednio z jego klienta albo spod tego adresu. Wszystko działa bez żadnych problemów, a gra kilka minut temu wylądowała na moim koncie.

/edit - Mam nadzieje, że dobrze zakwalifikowałem ten temat. Mimo, że gra jest darmowa jedynie na PC to może ktoś jeszcze nie miał okazji zagrać w tą wspaniałą produkcję więc tu ściągnie ją za darmo :)

Link -
    Kod:
    https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/dead-space/pc-download/base-game/standard-edition-ANW.html
    Źródło: http://gamezilla.komputerswiat.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Bardzo fajna rzecz grałem już w Dead Space ale bardzo chętnie sobie odświeżę tą grę

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Fajne promo, ale gierkę mam już z humble bundle :D

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na pc grałem główny wielki plus jest pl.

6. arczas89

arczas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom, Poland
    Ta wersja z orignin nie ma języka Polskiego. Ja zawsze miałem problem z ta grą i myszką. Coś jest nie tak na PC z celowaniem. Nawet jak się ustawi mega intensywność tak, że w menu myszka lata jak szalona to no i tak przy celowaniu jest mega wolno. Coś port z konsol im nie wyszedł.

7. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Zgadzam się w pełni, w 2 i 3 odsłonie nie ma problemu z celowaniem myszką ale w 1 również miałem z tym problemy i mocno mnie to irytowało. Ciekawe czy można to jakoś skorygować.

8. nemesis48s

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Jest język Polski przynajmniej ja mam co do celowania to jest to specjalnie tak zrobione bo Issac jest ubrany w ciężki kombinezon i wolno się porusza

9. arczas89

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom, Poland

Jak u mnie zaczęła się instalacja to do wyboru miałem angielski i rosyjski. A Ty?

10. arczas89

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom, Poland
    Właśnie słyszałem że ma to związek z vsync i kartami graficznymi to celowanie i że to wina tego iż portu nie do końca przystosowano do myszki. Niektórzy nie mają tego problemu. Niektórym pomaga wymuszenie vsync. U mnie niestety nie.

11. nemesis48s

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Szczerze to włączyłem żeby gra się pobrała w orginie i wyszedłem z domu jak wróciłem gra była zainstalowana i są w niej polskie napisy.
    Co do vsync to u mnie nie ma różnicy czy jest włączony czy nie, myszka działa tak jak w Dead Space 2 i 3

12. Castor360PL

Castor360PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cała seria Dead Space - jest MEGA ********* - w pierwszej i drugiej części nawet udało mi się zdobyć calaka ;) - mam nadzieję,że pogłoski się nie potwierdzą i pojawi się kontynuacja na next genach ...

Wczytywanie...

Poleć forum