1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Electronic Arts ma wielkie plany związane z Battlefield 1 i Titanfall 2. Firma zdradza oczekiwania

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 3, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Fani shooterów nie będą się w najbliższych miesiącach nudzić. Na rynku pojawi się kilka bardzo mocnych tytułów, w które naprawdę warto zagrać. Dwa oczekiwane przez wielu tytuły wrzuci na rynek Electronic Arts.

Na spotkaniu z inwestorami kilka słów na temat oczekiwań wypowiedział się dyrektor finansowy – Blake Jorgensen – który zaznaczył, że zazwyczaj gry z serii Battlefield w przeciągu roku gracze kupują około 15 milionów egzemplarzy, ale w przypadku Battlefield 1 firma zaniża oczekiwania. Tytuł może osiągnąć odrobinę słabszy wynik:

Przedstawiciel EA zdradził również wynik pierwszego Titanfall i tym razem firma liczy na lepszy rezultat. Premierowym starciem tytanów zainteresowało się odrobinę ponad 7 milionów graczy, ale teraz ten wynik powinien prezentować się dużo lepiej – wydawca oczekuje nawet około 10 milionów sprzedanych pudełek.

Przedstawione oczekiwania prezentują się naprawdę nieźle, bo nie możemy zapomnieć, że w okresie od września do grudnia na rynku debiutuje mnóstwo świetnych gier.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    trzeba również dodać że nowy COD przyczyni się do wzrostu sprzedaży tych 2 w/w tytułów ;)

galaretka007, kuleczka91 i redRA lubią to.
  4. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    B1 nie ,może kieeeedyś po premierze w EA akces.Widziałem na YT film gościa ze snajperką i zniechęciłem się, tak dobrze mu szło :) Duże mapy i snajperki, nie mam na to siły. TF2 jak najbardziej, sam kupiłem na x360 i x1 zanim były w akcesie.

Wczytywanie...

Poleć forum