1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Electronic Arts nie ma zamiaru przygotowywać kotletów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W dzisiejszych czasach niemal każde duże studio od czasu do czasu lubi odświeżyć swoje stare hity. Twórcy liczą na miłość graczy do starych marek i oferują nam najróżniejsze kotlety. Electronic Arts jednak nie chce iść tą drogą.

Od pewnego czasu firmy tworzą specjalne oddziały, które zajmują się odświeżaniem produkcji. Nie jest to zła praktyka, gdy jednocześnie powstają nowe tytuły, ale jak wiadomo z tym bywa bardzo różnie.

Mimo wszystko Electronic Arts nie zamierza pchać się w stare mięcho. Peter Moore z Electronic Arts wypowiedział się na temat wersji HD i remasterów następującymi słowami:

Zaskoczeni? W sumie BioWare już dawno mogłoby przygotować trylogię Mass Effecta, która na pewno znalazłaby wielu chętnych na aktualnej generacji. Podobnie jest z serią Dragon Age, ale te tytuły nie powstają.

Zdaniem Moore’a jego firma nie zamierza patrzeć w przeszłość i chce się skupić wyłącznie na przyszłości i nowych produkcjach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gracze którzy graja w każdą produkcję jaka wyjdzie na ich ukochaną konsole gdy tylko słyszą o kotlecie wpadają w konwulsję i wcale się nie ma co im dziwić tym bardziej że jest moda na odświeżane gry bo to szybka kasa.

Ja tam lubię kotlety ;)

4. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Kotlety są dobre jak są dobrze zrobione. Nie lubię jak tylko na szybko podnosi się jakość do HD i tyle.

Np. Gearsy według mnie były bardzo dobrze wykonane i sam chętnie sięgnąłem po ten tytuł.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @UP Ja bym pewnie nawet do GoW nie podszedł gdyby nie kotlet i nie wiedziałbym nawet że straciłem taką dobrą serię.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Kotlety są dobre jak:
    1) Są dobrze zrobione - w stosunku co do PS4 i XO.
    2) Dodają czasem wszystkie DLC.
    3) Kotlet odświeżony niczym nie odbiega od pierwowzoru jak chodzi o gameplay, a nawet jest ulepszony (ulepszony nie uproszczony).
    4) Cena jest przyjemna i większość konsumentów może sobie smacznie takiego kotleta zjeść.

7. mowe

mowe Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Elactronic Arts powinien wypuscic kilka tytulow z lat 90' i ja osobiscie bylbym szczesliwy za np indiana jonesa i jeszcze kilka pozycji z tamtych lat ;)

SN

Wczytywanie...

Poleć forum