1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Electronic Arts potwierdza: Mirror's Edge 2 powstaje

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Flisek, Czerwiec 12, 2009.

1. Flisek

Flisek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Tytuł tej wiadomości z pewnością nie stanowi niespodzianki dla czujnych graczy. Fakt, że Mirror's Edge miało być trylogią, znany był nam jeszcze przed premierą pierwszej odsłony przygód zwinnej Faith. Dzisiaj mamy potwierdzenie od przedstawiciela EA – Mirror's Edge 2 powstaje.

„Mirror's Edge było ryzykownym posunięciem. Śmiałym, innowacyjnym i inspirującym. Grze było daleko do perfekcji. Chcielibyśmy, by sprzedała się w większej ilości kopii, mimo tego, że ogólnie rzecz biorąc sprzedała się lepiej, niż ludzie myślą,” powiedział podczas zakończonych targów Patrick Soderlund, jeden z wice-szefów Electronic Arts. „Na pewno zobaczycie kolejne Mirror's Edge. To tylko kwestia czasu. Nad grą już pracuje niewielki zespół i jesteśmy bardzo tym podekscytowani.” Bardzo to miła wiadomość – gigant nie zamierza porzucać nowych marek tylko dlatego, że nie osiągnęły one finansowego poziomu uznanych serii.

Co do zawartości sequela i ewentualnej daty premiery – nie wiadomo praktycznie niczego. Szef EA Games, Frank Gibeau, miał to do powiedzenia o pierwszym ME: „To było świeże podejście, które całkiem nieźle poradziło sobie w Europie, ale nie tak dobrze w USA. Myślę, że gra ucierpiała nieco z powodu braku multiplayera oraz z ogólnej krótkości rozgrywki.” Nie sposób się z nim nie zgodzić. Miejmy nadzieję, że studio deweloperze wzięli sobie do serca wszystkie sugestie (te dotyczące nie najlepszej fabuły również) i zaoferują nam naprawdę dobrą grę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam nadzieje że wszystkie części wyjdą na tą samą generacje :>

4. KoRnick

KoRnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam nadzieję, że będzie lepsza jak jedynka. :) Przynajmniej dłuższa. :)

5. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    tak - to ja też rzucę listą życzeń.
    1) Dać wskaźniki na ekranie bliskości okolicznych krawędzi. żebym nie musiał patrzyć pod nogi zeby skakać. żebym nie musiał na czuja wbiegać po ścianie obracać się i skakać w kosmos na czuja. żebym mógł biegać i mieć flow bez potrzeby przystawania w celu rozglądnięcia się.
    2) nie łamać flow jak się side steppuje (idzie bokiem) - to na xboxsie wkurzało - ale na piecu już totalnie ubiło dynamikę.

Wczytywanie...

Poleć forum