1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elektryczność statyczna

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dareckas, Luty 9, 2012.

1. dareckas

dareckas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałbrzych
    Mam do forumowiczów takie lekko dziwne pytanie. Zdarza mi się czasami naelektryzować i gdy chcę otworzyć konsole - przykładam palca do przycisku otwierania jednocześnie dłonią dotykam tego srebrnego paska z lewej strony (konsolka slim) i wtedy przeskakuje wyładowanie. Czy przez takie coś konsola może się uszkodzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kurdak

kurdak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Uważaj !!! Kiedyś spaliłem tak lodówkę !!

A tak na serio .. to nie martw się takim czymś ;]
    I pytanie .. Też mam Slima .. tylko nie mam srebrnej oblamówki tylko czarną... czym to się różni ?

4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Eee wyładowuj się na elementach które nie są związane z elektroniką - tyle powiem jeśli chcesz być ostrożny ;D
    Po za tym to jest najszczersza prawda że jeśli ładunek przeskoczy na podzespoły gołej konsoli lub komputera może dojść do poważnych uszkodzeń

Wczytywanie...

Poleć forum