1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite, 120 GB, nieprzerobiona, bez BANA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartcik, Listopad 9, 2009.

1. bartcik

bartcik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprzedam, bądź zamienię Elitkę, data produkcji 25-08-2009, kupiona 2 tyg. temu. Dla zorientowanych, napęd w środku z sierpnia, czyli nieprzerabialny. Sprzedaję tylko dlatego, bo chcę grać offline, a nie stać mnie na oryginalne gry. Więcej info na gadu: 1103100

Ewentualna zamiana, tylko na konsolę bez bana, bo chcę mieć działający dysk. Preferowałbym również Elitkę, niekoniecznie Jasper, ale żeby chociaż była gwarancja.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcin24n

marcin24n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jesli by interesowala zamiana na takiego falcona to mozemy sie dogadac oczywiscie doplace odpowiednia kwote, moja aukcja

Xbox360 120GB + Bonusy (WYS. FREE) (812022207) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum