1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite 120GB (klucz) + 2 pady + gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dzieciorób, Luty 8, 2012.

1. dzieciorób

dzieciorób Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Elite Jasper 25-08-2008 r. 120GB, napęd Lite-on z LT+ 2.0 i wydobytym kluczem (na życzenie mogę wgrać Oryginalny FW lub LT+ 3.0)
    Dwa pady, dwa akumulatorki, jeden kabel play&charge ładujący ale jest problem z ładowaniem - trzeba kilka razy wpiąć kabel więc nie wiem (akumulatorki nowe, można grać na kablu, została też jedna kasetka na baterie)
    brak pudełka, instrukcji, brak kabla HDMI

za to jest kabel standardowy do TV i kabel HDMI na DVI (do monitora)
    konsola nieoflagowana, online była tylko przed przeróbką - można (o ile czegoś sobie nie zapomniałem) założyć jeszcze co najmniej jedno miesięczne konto GOLD
    nigdy nie miała RRoDa

gry:
    GTA IV
    GTA IV: Episodes From Liberty City
    DIRT 2
    Gears of war 2
    Wolfenstein
    Halo 3 (+zdrapka GOLD 48h)
    Turok
    Beijing 2008
    MotoGP 08
    PGR 3
    Farcry 2
    Splinter Cell: Double Agent
    Splinter Cell: Pandora Tomorrow
    The Bourne Conspiracy

+kopie paru nowszych gierek ale ich chyba nie mogę przedstawić na aukcji ;)

Wczytywanie...

Poleć forum