1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite Controller opinie użytkowników !

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez o M a c z 0 S, Listopad 23, 2015.

1. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    • Hej na pewno znajdzie się w śród was ktoś kto nabył nowy elite controller. Chciałbym by w tym wątku podzielił się swoją opinią na temat tego pada, oraz tym jak mu się sprawuję i jak ma się kwestia wytrzymałości, trwałości elementów po czasie użytkowania.
    ps. W wątku proszę aby o padzie jaki jest rzeczywiście wypowiadały się osoby które go już posiadają i mogące potwierdzić że mają ów pad najlepiej zdjęciem z nickiem z forum, posty niezwiązane z tematyką pada będą zgłaszane do usunięcia.

Ostatnia edycja: Listopad 23, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Pad jest cięższy od standardowego . Wygodniejszy w trzymaniu pomimo iż tak naprawde nie różni się specjalnie po za antypoślizgowym wykończeniem tak to nazwijmy. Paletki jak na razie dobrze sie trzymają nie bylo ani razu czegos w stylu ze się odczepiły czy coś . Sa bardzo czułe nie raz niechcący grając w zombie w Call of duty rzuciłem sobie pod nogi granat tylko dla tego ze szurnąłem gdzies palcem paletkę . Co po za tym mogę powiedziec chyba nie wiele bo jak by nie było jest to tylko pad który po za masą, kolorem sie nie różni. Właśnie co do koloru pad jest matowy nie taki połyskowy jak ten oryginalny od konsoli . Gdy spocą nam się ręce czy cos wczesniej trzymaliśmy pozostają ślady na padzie ale + jest taki ze przetrzesz go nawet palcem ponownie i te plamy jak by znikają tak bym to określił hehe więc bez większych obaw. Paletek używam tylko w niektórych grach bo nadal jestem na etapie przyzwyczajenia sie do nich . Ogólnie wszystko ładnie sie trzyma pad wydaje sie solidniejszy nie ma na wymienianych elementach odczucia luzu ze zaraz coś odpadnie . Jezeli ktos wczesniej posiadał x360 i po zakupie xone stary pad wydawał mu się lekki i taki inny to po dłuższy posiedzeniu na padzie elite odczuje to samo na standardowym padzie . Sadze ze masa pada powoduje ze jest jeszcze wygodniejszy niż był .Zdjęcia nie umieszczam bo jest środek nocy a pisze z telefonu jednak jezeli znajda sie niewierni lub uparci bym wstawił albo chca go zobaczyć z którejś strony pisać a wstawie foto .Ogólnie pad na + nie ma na razie - żadnych w moim odczuciu .

bld i o M a c z 0 S lubią to.
  4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    warone możesz mi powiedzieć jak się ma sprawa jeżeli chodzi o te wymienne części grzybki i te łopatki czy to jest plastyk czy wykonane z aluminium, ogólnie czy te wszystkie cześć srebrne są aluminiowe ? A i jak trzymają się wymienne grzybki jest tam jakaś zapadka, magnes i czy nie ma na nich luzu ? Jaka jest różnica w grze jak zmieni się długość gałek co to daje ?

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Rano bo jak widzisz pojawiam sie nocą ostatnio porobię zdjęcia i postaram sie wrzucić byś mógł sobie pooglądać jak wygląda rozebrany z tych elementów i opisać to i owo

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Warone fajnie by było z tymi fotkami bo po nowym roku i ja się przyczaję na tego Elite
    Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Będę wrzucał po kolei najwyżej moderator poprawi bo nie wiem jak to w spojlery powrzucać czy coś by nie zajmowało tyle miejsca .

o M a c z 0 S lubi to.
  8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
  9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
  10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    [​IMG] [​IMG]

Mam nadzieje ze tyle zdjęć starczy .Co do elementów wszystko jest z aluminium czy czegoś podobnego nie jest to plastik bo trzyma sie na magnesie :) Co do luzów jak wcześniej pisałem nie ma żadnych nawet nie da się analogiem kręcić tak dobrze się trzyma .

Nie grałem tymi dłuższymi analogami jeszcze .

o M a c z 0 S lubi to.
  11. FifaMaster

FifaMaster Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Można podpiąć pod te paletki ruch analoga prawego?

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Wejdz na xboxa pobierz aplikacje akcesoria Xbox tam bez pada można podejrzeć różne ustawienia do niego .

o M a c z 0 S lubi to.
  13. norbw74

norbw74 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie można.
    Dodam tylko że blokowane spusty świetnie się sprawdzają w fpsach.
    j.jpg

14. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Tak samo w Forzie fajnie sprawdza sie blokada przy hamowaniu

15. tarmoni

tarmoni Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzie mozna kupić tego pada bo choinka juz blisko :)

16. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie pad leży i się kurzy. Analogi jakoś mniej czułe, ciężko chodzą przez co na standardowych ustawieniach w BO3 postać się zatrzymuje po chwili sprintu co irytuje. Trzeba w ustawieniach zmieniać czułość na agresywną i jest w miarę ok ale wtedy w menu się lipnie steruje. To samo w Halo 5 lewy analog musimy trzymać maksymalnie do przodu po wcześniejszym naciśnięciu go żeby biec. Gdy troszkę cofniemy postać się zatrzymuje. Co do łopatek z tyłu pada to są za czułe i mało wygodne. Źle się na nich gra przynajmniej mi. Gdybym stanął przed wyborem kupna tego pada drugi raz to za nic w świecie. Wolę grać na standardowym gdzie robię lepsze wyniki w BO3

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

17. tarmoni

tarmoni Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W Halo chyba najbardziej efektywnym ustawieniem przycisków jest "skok bumperem" gdzie za sprint odpowiada X raz wciskasz i biegniesz. Po drugie takie ustawienie daje wieksze możliwości

18. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To nie zmienia faktu że te analogi są jakieś zje.... w elite. Nie wiem czy to kwestia mechaniczna czy softowa ale liczylem, że analogi będą chodzić tak samo jak w zwykłym padzie na standardowych ustawieniach.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

19. norbw74

norbw74 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Może masz coś z padem. Każdy raczej chwali działanie analogów. Napisz do Microsoftu.

20. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Pad sprawuje się idealnie i analogi działają poprawnie .

21. Mareczek15261

Mareczek15261 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz mi wytłumaczyć działanie blokady? Ja w grze snajperskiej sniper elite 3 nie widzę różnicy żadnej po włączeniu blokady. Strzały są oddawane z tą samą szybkością , ustawienia skoku spustu też niewiele dają. Może coś nie kumam?

Wczytywanie...

Poleć forum