1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite Controller opinie użytkowników !

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez o M a c z 0 S, Listopad 23, 2015.

1. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bo to pic na wodę jest, jak dla mnie ten pad nie jest wart takiej ceny

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. norbw74

norbw74 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Krótszy skok spustu daje szybsze oddanie strzału, więcej strzałów na sekundę. Oczywiście różnica nie jest kolosalna ale w H5 czy BO3 liczy się każda "milisekunda".

Sprzedaj, nie marudź. Jest tylu chętnych że spokojnie jeszcze zarobisz.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Co niektórzy chyba nie wiedza jak działa ten pad :)

5. tarmoni

tarmoni Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzwoniłem dzisiaj do microsoftu i powiedzieli że nie maja w magazynach w europie ale przed świętami powinny być i dadzą mi znać

6. welcu

welcu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    W czwartek we Wrocławskim Media Markt w G. Dominikańskiej były jeszcze dwa egzemplarze. Ja kupiłem jeden :)

Cena - 649zł co w porównaniu do ceny UK przy dzisiejszym kursie jest bardzo okazyjne. (Funt ponad 6zł, a pad tam kosztuje od 120F)

A co do samego pada, to już samo wyjmowanie go z futerału sprawia wrażenie obcowania z czymś nadzwyczajnym.
    I tak rzeczywiście jest. Dbałość o każdy szczegół nawet w przypadku opakowania świadczy o tym, że to nie jest zwykła zabawka.
    Sposób wymiany gałek, wyjmowania łopatek jest genialny w swojej prostocie. Materiały, z których wykonany jest pad oraz ich spasowanie zasługują na słowa pochwały.
    Aplikacja do mapowania przycisków jest intuicyjna i ustawienie łopatek pod własne potrzeby nie stanowi wyzwania. Oczywiście jak pewnie wiecie pad można skonfigurować na dwa sposoby i jednym przyciskiem zamieniać wcześniej wybrane ustawienia.
    Ja inaczej pada ustawiłem do rozgrywki w Destiny, a inaczej do NFS.
    Oczywiście najlepiej pograć chwilę i ustawić sobie przyciski tak, aby nam odpowiadały, ale ustawienie biegania pod łopatką zamiast wciskania lewej gałki to po prostu zbawienie :)
    Jedna z większych zalet to o wiele bardziej komfortowa gra, a w praktyce wygląda to tak, że nie tracę czasu na zdejmowanie kciuka z prawej gałki, żeby wcisnąć skok czy zmianę broni podczas rozgrywki PvP (Destiny), dzięki czemu mam większą kontrolę.

Ale w przypadku tego pada pozostaje pytanie czy warto brać jeśli nie biorę udziału w żadnych zawodach, a granie traktuję tylko jako odpoczynek po pracy etc.

Otóż według mnie warto. Dla niektórych cena pada jest ścianą nie do przebicia, ale jeśli macie możliwość to jest zakup, który na pewno będzie nie zawiedzie. Po zagraniu tym padem, nie będziecie chcieli grać już zwykłym padem.

Ogromnie polecam :)

7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Trzeba by poczekać na opinie o trwałości bo jak jest na podzespołach zwykłego pada to nie warto.

8. tarmoni

tarmoni Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie ze nie jest. Polecam ten filmik

9. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie ma tam ani słowa o tym więc wciąż nie wiadomo czy jest. Ja wymieniłem już dwa pady i trzeci leci na reklamacje mimo że mam konsole z 3 miesiące i grałem na niej ze 100h.

10. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    I wszystko jasne. Pady elite są na tych samych podzespołach co zwykłe a więc ich trwałość to kilka miesięcy. Dobrze że mamy GW 2 lata to chociaż przez tyle producent będzie go wymieniał...

11. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    A czy na pada któremu blokuje się analog przy ruchu do przodu przysługuje gwarancja czy to jest traktowane jako zużycie/uszkodzenie mechaniczne? Ja na padzie ciupie od ponad roku razem z żoną i nie zgadzam się z ich trwałośc to kilka miesiecy. Teraz nie mamy czasu ale nim sie młody zjawił na świece to pad w użyciu był non stop i dopiero teraz pojawia się (czasem) problem analoga o którym wspomnialem wyżej. Skoro pady Ci padają po trzech miechach i graniu 100h to sorki, ale nie wiem co Ty z tym biednym sprzetem robisz

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

warone lubi to.
  12. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tzn jeden pad po wyciągnięciu z pudełka nadawał się do wymiany. Drugi po tygodniu grania. Niestety analogi w nowych padach są z plastiku dlatego przy intensywnym graniu pękają i nie ma na to ratunku.

13. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Mówisz tutaj o gałkach z kontrolera elite ?
    Czemu pad po wyciągnięciu nadawał się do wymiany
    ps. czy mógłbyś wstawić fotę tych popękanych gałek ?

14. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ale ja nie pisałem nigdzie o gałkach. Jeden miał problem z bumperami a drugi z krzyżakiem. Widziałem jednak temat problemu z przeskakującymi analogami i wynika to z tego że są plastikowe i się łamią. Niestety analogi są identyczne dla zwykłego kontrolera i elite. Tego się obawiałem że obudowa będzie spoko a w środku padaczka.

15. norbw74

norbw74 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Skąd to wiesz. Możesz podać źródło.

16. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Nie trzyma się kupy to co piszesz nie będę nawet już tobie przytaczał gdzie .

17. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może zbyt chaotycznie napisałem. Moje pady miały problem z bumperami i krzyżakiem zaś najsłabszy punkt czyli analogi wciąż są plastikowe jak w zwykłym padzie. Jakoś komponentów wewnątrz jest niska i trochę to dziwne ale może z czasem w nowszych rewizjach zmienią je na trwalsze.

18. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U was też prawy silniczek od wibracji dziala słabiej od tego z lewej? Chodzi mi o te mocniejsze, nie te w triggerach.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

19. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem jak jest w Elite Padzie, ale w standardowym w lewej części pada znajduje się większy ciężarek odpowiadający za drgania. Było tak w Xbox 360 i jest również w Xbox One. Spełnia to na pewno jakieś zadanie, a co do wibracji to nigdy nie potrafiłem odczuć, że któraś strona pada wibruje mocniej lub słabiej.

20. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    U mnie lewa słabiej, mam jeszcze drugiego pada na testy to obadam ale tak chyba ma byc

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

21. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pytanie do posiadaczy pada Elite. Czy u Was również środkowy przycisk odpowiadający za zmianę trybów (1 i 2) jest luźny? Przez ten luz na przycisku przy mocniejszym poruszaniu padem słychać hałas stukającego plastiku. Nie jest to może głośny dźwięk ale z czasem staje się denerwujący.

Ogólnie z pada jestem bardzo zadowolony (oprócz tego małego defektu). Jeśli okaże się, że tylko u mnie występuje taka wada to postaram się wymienić sprzęt w Media Markt, ponieważ jestem świeżo po zakupie w ich sklepie internetowym

Wczytywanie...

Poleć forum