1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite Controller opinie użytkowników !

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez o M a c z 0 S, Listopad 23, 2015.

1. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie nie ma luzu w linii ruchu, czyli lewo prawo ale jak go dotkne to lata tak jak ABXY.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za odpowiedź! Bardziej chodzi o stukanie tego przycisku przy poruszaniu kontrolerem (góra - dół). Zauważyłem to dopiero wczoraj (1,5 tygodnia po zakupie) bo wcześniej grałem na słuchawkach. Tak jak mówiłem nie jest to spory problem, ale chciałbym żeby w padzie za taką kasę wszystko było jak należy i dobrze spasowane

EDIT:

Przy przytrzymaniu tego przycisku palcem, dźwięk przy poruszaniu padem oczywiście ustępuje

4. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie nie ma żadnego stukania jak nim poruszam/trzese

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

5. norbw74

norbw74 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    U mnie nie ma luzu, natomiast jak przełączam to słychać coś jak klik.

6. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za pomoc. Wychodzi na to, że trafił mi się jakiś wadliwy egzemplarz bo przycisk ten u mnie jest po prostu luźny i przy najmniejszym poruszaniu padem wywołuje hałas. Spróbuję zwrócić lub wymienić mój egzemplarz w sklepie

Trafiło na pechowca :D Dzisiaj byłem zwrócić pada w Media Markcie w Toruniu, który zamówiłem 2 tygodnie temu przez internet i dotarł do mnie z MM w Słupsku. Zwrot odbył się bez problemu i dostałem gotówkę do ręki. Musiałem kupić jedną rzecz w Media Markcie wskoczyłem szybko na salę i okazało się, że mają na stanie 3 egzemplarze Elite (kilka dni temu nic nie było).

Jako, że bardzo się spieszyłem podjąłem szybką decyzję i wziąłem nowy egzemplarz z myślą, że drugi raz takiego pecha mieć nie mogę :D

Otworzyłem kartonik dopiero wieczorem po pracy i okazało się, że trafiłem jeszcze gorzej :D Dosyć, że środkowy przycisk lata i stuka dwa razy mocniej to dodatkowo etui od pada jest uszkodzone :D Nie wiem czy na prawdę mam takiego pecha czy może po prostu Media Markt dostał na sklepy jakąś wadliwą serie. Jutro jadę ponownie dokonać zwrotu (ciekawe jak mnie potraktuje obsługa, gdy drugi raz będę zwracał pada Elite).

Kolejny egzemplarz zamówię bezpośrednio na stronie Microsoftu bo widzę, że są już na stanie :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: Czerwiec 12, 2016
  7. marthinez

marthinez Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mogą odmówić zwrotu. Kupiłeś w stacjonarnym.

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jezeli produkt jest uszkodzony a dopiero go kupiłeś nie wychodź ze sklepu bez nowego lub gotówki masz do tego prawo .

9. Zdroju

Zdroju Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, sprawdzałem sklep Microsoftu i nie ma pada w magazynie... Ktoś wie gdzie można go kupić w normalnej cenie?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

10. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Rano byłem w Media Markt i odbyło się bez żadnych problemów. Wszystko załatwiłem w ciągu 5 minut bez zbędnego tłumaczenia i z gotówką w portfelu.

Co do pada to w sklepie Microsoftu jest dostępny - http://www.microsoftstore.com/store...lite-dla-konsoli-Xbox-One/productID.325862800

Na pewno w "normalnej cenie" czyli 599 zł znajdziesz go jeszcze w X-komie, Media Markt i pewnie w Saturnie.

11. Zdroju

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za informacje. Lepiej zamawiać ze sklepu MS czy kupować w Saturn/MM? Pytam pod względem możliwości otrzymania pada z wadą albo ewentualnej reklamacji. Będę wdzięczny za informacje.

Ostatnia edycja: Styczeń 29, 2016
  12. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiem Ci szczerze, że preferuje kupno w jednym z polskich sklepów właśnie z racji szybkości ewentualnej reklamacji, ale tak jak wcześniej opisałem już dwa razy się naciąłem na pada Elite w Media Markt.

Na stronie Microsoftu zamawiałem kilka rzeczy w tym pada Lunar White i nigdy nie było żadnego problemu. Paczki wysyłane były z Holandii, paczka była u mnie średnio po 2-3 dniach. Nie korzystałem ze zwrotów, ale z tego co widnieje na stronie Microsoftu to są one bezpłatne, drukuje się etykietę DHL bezpośrednio na stronie Microsoftu, a następnie należy zanieść paczkę do najbliższego punktu DHL.

Właśnie chciałem zamówić, pada na stronie Microsoftu, ale widzę, że już zostały wyprzedane i wyskakuje "Brak w magazynie"

13. Zdroju

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za informację. Właśnie chciałem kupić ale widzę, że nie ma już w MS. Grrr... no nic poszukam gdzie indziej :)

14. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kontroler Elite jest już znowu dostępny w oficjalnym sklepie Microsoftu.

U mnie przed chwilą poszło zamówienie. Przy okazji zauważyłem, że dodali do sklepu nowe akcesoria np. Chatpad to również łyknąłem razem z padem :D

15. Zdroju

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja dziś odebrałem swój egzemplarz z MM. Jeszcze na niego nie patrzyłem ale dam znać jak się już trochę pobawię :)

16. lordrayden

lordrayden Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam pytanie panowie; czy rejestrowaliście swoje Elitki na stronie Microsoftu?
    Czy jeżeli kupie np w Mediamarkt to muszę trzymać paragon do gwarancji?

17. sqbnc

sqbnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BBA
    Jeżeli zarejestrujesz na www ms i będziesz u nich w razie w serwisowal to oni nie wymagają paragonu, ale już w mm musisz go mieć

G2 / SwiftKey

18. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po dwóch wadliwych egzemplarzach kontrolera Elite kupionych w Media Markt, dzisiaj otrzymałem przesyłkę z Holandii i nowy kontroler zakupiony w sklepie Microsoftu.

Na szczęście tym razem jest wszystko w porządku. Nic nie skrzypi, przyciski nie hałasują, etui jest ok. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale radzę uważać na Elitki w MM.

19. lordrayden

lordrayden Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dzioba92 Ja ma z MM ale mój jest ok. Dzień wczesniej szwagier odebrał swojego tez w MM i tez ma ok. Widocznie Ty jesteś "szczęściarzem"

Dzioba92 lubi to.
  20. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pisałem z kolegą "Zdroju" i również trafił mu się egzemplarz z ruszającym się środkowym przyciskiem z MM. Nie wiem na ile jemu ten przycisk hałasuje i przeszkadza, ale problem występuje.

Może akurat MM dostało jakąś wadliwą serie na kilka sklepów, cholera wie. Mimo wszystko radzę zaraz po zakupie sprawdzić czy wszystko z padem w porządku i w razie potrzeby wymieniać lub zwracać bo sklep nie robi żadnych problemów.

Pozdrawiam

21. pg5frankie

pg5frankie Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kupował ktoś z was może w rtv euro agd ? cenę maja najlepsza 569zł, no i niestety nie można go kupić na tą chwilę przez sklep Microsoft... Mam tylko obawę, że trafię na wadliwy model jak koledzy...

Wczytywanie...

Poleć forum