Elite Controller opinie użytkowników !

Dzioba92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupował ktoś z was może w rtv euro agd ? cenę maja najlepsza 569zł, no i niestety nie można go kupić na tą chwilę przez sklep Microsoft... Mam tylko obawę, że trafię na wadliwy model jak koledzy...
Doszło do wysypu Elitek w polskich sklepach w bardzo fajnych cenach ~530 zł

http://www.ceneo.pl/43365033#mh=M0R4qhM258009microsoftNzZ0R8SHpOb9dpMGSX_QHiEkyhOQpTqyNOmMjVoGGrm0a2I5A8aztUO8JD5KF5uw1PCiOkD-bTsE7YbZOBfrRlToglJUBYmvFjZbAMrRKZojM316W6O6kq6O7Hlsfo9WsaLLjg95TVD_v8y_6DhPvVp_bKPZMphostol9R66cH9pNR_eulQYDEeMXBcoqSIe0
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli zarejestrujesz na www ms i będziesz u nich w razie w serwisowal to oni nie wymagają paragonu, ale już w mm musisz go mieć

G2 / SwiftKey
Hej, gdzie można zarejestrować pada bo jakoś znaleźć nie mogę :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Raczej się nie da. Ja jak reklamowałem pada to musiałem im podać numer bo nigdzie go nie przyjmowało.
 

pg5frankie

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Właśnie otrzymałem pada, pierwsze co sprawdziłem to przycisk 1-2 po przesunięciu klika ale gdy silno ruszam padem to go słyszę tak jak by sie trząsł i jak poruszam nic delikatnie to jest troszkę luzu góra dół... Trafiłem na wadliwego pada ? U was wogole ten przycisk nie ma minimalnego luzu ?
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie nie ma żadnego luzu. Nawet jak trzęsie się padem.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja niestety też trafiłem na pad z wadą prawa dolna łopatka lata jak stara kur... Ma zajebisty luz zaraz zbieram się do sklepu wymienić zobaczymy co powiedzą więc jak na pada za tą kasę grubo się rozczarowalem

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jako ze pada elite mam juz jakiś czas i zagrałem na nim kilkadziesiąt meczy dodam swoją opinię
na Plus
- materiały z jakich zrobiony jest pad są naprawdę wysokiej jakości ( choć jak u kolegi @WRUB5ON może zdarzyć wada fabryczna )
- skok spustów od momentu naciśnięcia do momentu działania jest ciut szybszy niż w standardowym padzie
- wygoda grania jest wyższa niż na standardowym padzie nie trzeba ściągać palców z analogów by nacisnąć dany guzik
- przyciski LB RB potrzebują o wiele mniej siły by zaczęły działać tak samo dolne łopatki
Na minus
- Czasami zdarzyć sie może ze podczas gry wciśniemy dolną łopatkę przez przypadek
- Gdy podłączam słuchawki to czas po jaki zaczynają działać jest dość długi, jakaś minuta zanim zostaną wykryte by przekazywać dźwięk
Ogólnie pad elite jest najlepszy padem na jakim do tej pory grałem, polecam niezdecydowanym bo naprawdę warto jeżeli ktoś dużo gra w gry to na pewno nie będzie żałować.
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na minus
- Czasami zdarzyć sie może ze podczas gry wciśniemy dolną łopatkę przez przypadek
To nie jest minus a raczej plus. Na początku ciężko z tym przypadkowym wcisniecim, ale po kilku dniach juz jest ok.
W fpsach jest to niesamowita przewaga
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety druga sztuka i po tygodniu znów to samo a dokładnie luzy na dolnych łopatkach jutro pad leci do ms jak na tą chwilę były to najgorzej wydane pieniądze bo pad niestety jakościowo jak dla mnie jest gorszy niż oryginalny z zestawu od razu dopisze nie nie gram w fife i go nie katowalem

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ
 

Pioro32

Świeżak
Świeżak
Witam
Podziele sie moimi doswiadczeniami.

W dniu dzisiejszym otrzymalem kontroler (ekscytacja) otwierma box wszystko pieknie ladnie otwierma pokrowiec wyciagam kontroler i zamilklem. Wszystko jest tylko nie ma klapki od bateri:/ Oczywiscie od zwyklego nie pasuje. Nadal walcze o to by przyslali mi klapke bo jakos nie mam ochoty czekac 3 tyg na wymiane kontrolera. support porazka. Zaluje zakupu

Pozdrawiam
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
He he a ja mam o jedną klapkę za dużo ^^
 

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja używam już od kilku miesięcy i moje spostrzeżenia to:
+ krzyżak. Dużo lepszy niż w podstawowej wersji pada, w grach typu Mortal Kombat X zbawienny,
+ analogi. Dokładniejsze niż w normalnej wersji,
+ triggery. Fajna opcja regulowania poziomu wciskania,
+ programowanie przycisków.

- łopatki. Niezbyt wygodne i dla mnie bezużyteczne. Są bardzo delikatne i często przypadkowo mi się wciskają nie te co trzeba. Kwestia indywidualna moim zdaniem,
- nie wart 600zł.

Taki pad to powinien być oferowany w podstawie, albo przynajmniej za ~200 zł mniej.
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie no, kontroler jest spoko. Trochę cięższy ale naprawdę dobrze leży w dłoni. Potrzeba czasu aby do niego się przyzwyczaić. Podobają mi się nowe przyciski. Używam je dosyć często ale jak na razie to jest w małej konfiguracji do gier.
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pytanie do posiadaczy wersji S. W pudełku była Informacje na temat pada elit. To tylko reklama pada?
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na moje to tylko ulotka, na odwrocie kod Xbox live Gold trial na 14 dni

Za literufki odpowiada Tapatalk.
 

small551

Banned
Użytkownik
Świeżak
Jestem szczęśliwym posiadaczem pada Elite od tygodnia. Głównie ogrywam na nim AC Syndicate i Forzę 6. Przechwałki nie są czczą gadaniną. Pad jest naprawdę solidny. Jedyną wadą którą zaobserwowałem to odciśnięcia na etui w którym go przechowuję. Na plus zasługuje to, że ja gra się w nasmarowanych kremem rękach to potem łatwo wyczyścić zabrudzenie :D
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jestem szczęśliwym posiadaczem pada Elite od tygodnia. Głównie ogrywam na nim AC Syndicate i Forzę 6. Przechwałki nie są czczą gadaniną. Pad jest naprawdę solidny. Jedyną wadą którą zaobserwowałem to odciśnięcia na etui w którym go przechowuję. Na plus zasługuje to, że ja gra się w nasmarowanych kremem rękach to potem łatwo wyczyścić zabrudzenie :D
A jak z analogami ?znajomy kupił niedawno i miał straszliwe luzy na lewym analogu i oddał do sklepu
 

small551

Banned
Użytkownik
Świeżak
A jak z analogami ?znajomy kupił niedawno i miał straszliwe luzy na lewym analogu i oddał do sklepu
Luzów nie stwierdzam. Ba mało tego. Są bardzo precyzyjne według mnie. To znajomy głupio zrobił. Mógł od razu wymienić w serwisie MS. W sklepie mogą się burzyć a tam odeślą mu nówkę.
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jestem szczęśliwym posiadaczem pada Elite od tygodnia. Głównie ogrywam na nim AC Syndicate i Forzę 6
jest jakaś różnica w Forza ?? Jakos mi ten pad z S doopy nie urywa, myślałem o zakupie "Forza Edition", ale też bez szału.... może marudny jestem ;)
 

small551

Banned
Użytkownik
Świeżak
jest jakaś różnica w Forza ?? Jakos mi ten pad z S doopy nie urywa, myślałem o zakupie "Forza Edition", ale też bez szału.... może marudny jestem ;)
Skrzynie na manual możesz zrobić na tylne łopatki i bez problemu się biegi zmienia. Pad z konsoli S to nie jest pad Elite :)
 

Do góry Bottom