1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite Controller opinie użytkowników !

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez o M a c z 0 S, Listopad 23, 2015.

1. 5qra

5qra Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aż taką lamą nie jestem, że S od Elite nie odróżniam, ale podobno S miał być lepszy niż standardowy, a jakoś średnio mi leży, więc chcę jakiś 1 jeszcze kupić. Elite przy mojej częstotliwości grania.... zdrowy rozsądek mi nie pozwala :)

PO prostu pytanie czy kupić wersję Forza Limited macałem chwile w sklepie i szału nie ma, czy na spokojnie sprawić sobie przy okazji elite.
    Grać będę głównie na luzie w Forza a kiery nie chce kupować - dopiero G25 pogoniłem z domu bo leżakowała.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    292
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    LDZ
    Bierz Elite. Miałem Forza Edition i w sumie to taki standardowy pad.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

4. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    No właściwie pady z limitowanych edycji nie mają w sobie nic innego oprócz koloru w porównaniu ze standardowym. Ja np elitkę wyhaczyłem za 100 złotych to mnie nie zależało.

5. felipe

felipe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja wersję Elitę mam od ok 2 miesięcy i faktycznie jest dużo lepszy niż zwykła wersja. Ja ostatnio grałem głównie w Overwatch , a żona w Star Wars Battlefront . Świetną sprawą jest redukcja bumperow , tak, że mają mniejszy skok.

6. Spajkowy

Spajkowy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Myślenice
    Pada XO Elite ładuje się jak zwykłego tj. wpina się kabelkiem USB do konsoli czy wymaga on jakiejś specjalnej stacji do ładowania? :p

7. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    WAW
    Niet. Kontroler Elite jest na baterie AA.

Spajkowy lubi to.
  8. Spajkowy

Spajkowy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Myślenice
    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wczoraj szperałem w necie, ale nie mogłem tego nigdzie znaleźć - wszędzie zachwyty na temat pada i brak tej jakże ważnej dla mnie informacji.

9. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    98
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Moje spostrzeżenia po miesiącu obcowania z zestawem konsola i pad w wersji Elite, pad jest namacalnie masywniejszy twardsza budowa, cięższy zwłaszcza z akumulatorkami AA ale nie przeszkadza to w wielogodzinnej grze, pokrycie pada gumą jest świetne pad nie ślizga się leży dobrze w dłoniach (duże łapy), czułość bumperow jest lepsza nie trzeba tak mocno wciskać jak w standardowym padzie, blokada spustow tez zmienia sposób gry gram w Destiny czuć różnice choć w niektórych momentach lepiej zostawić jak w zwykłym padzie np w momencie poruszania się na sparrow z blokadą jedziemy wolno bo nie jest do końca wciśnięty a bez blokady jest tak jak powinno, przy strzelaniu ze snajperki dobrze mi się trafia z blokadą i na pełnym magazynku 5 szt z szybkim przeładowaniem + triple tap(bonus w postaci dodatkowej amunicji w magazynku za 3 precyzyjne trafienia pod rząd) można uzyskać w tym samym czasie 1 strzał więcej co daje różnice w zadawanym damage przy walce z bossem np w rajdzie zwłaszcza jak cel jest na ok 10 sek nieruchomy a przy innej broni jak Scout czy hand cannon z pojedynczymi strzałami z blokadą spustow jest lepiej jeśli dużo strzelamy z takiej broni nie jest to męczące dla palców jak przy zwykłym padzie że trzeba każdorazowo głęboko wciskać kilkaset razy klawisz , buttony x,y,a,b jakby lepiej się wciska, analogi bardziej czułe i na standardowych ustawieniach gra się jakby mniej komfortowo czegoś jakby brakuje dopiero kwestia indywidualnych ustawień zmienia to uczucie jest dużo lepiej wtedy, działania łopatek nie sprawdzałem w żadnej grze jeszcze jest przede mną, krzyzak z nakładką kolista jest powiem to perfekcyjny jeśli ktoś lubi bijatyki np tekkken tag. killer instinct bo dokładność wciskanego kierunku na krzyżaku jest teraz taka jak powinna (pady sony)a nie jak na standardowym wciskam skos a wchodzi co innego, ogólnie podsumowując na tym etapie -polecam niezdecydowanym do pada trzeba się przyzwyczaić na nowo, cena uważam ze w granicach 450 zł byłaby odpowiednią ja akurat gryzlem się z zakupem od premiery tego pada elite jednak tak wyszło ze musiałem kupić nową konsolę i wybór był albo konsola Elite z padem elite, dyskiem sshd 1TB -znaczna różnica ładowania gier w pakiecie 3 mies golda za 1399 zł albo XO S z 1 tb hdd zwykłym w wyższej cenie? Przemówił rozsądek i mam wreszcie pada elite i jestem bardziej zadowolony z takiego zakupu, zauważyłem ze pad potrafi się też czasem rozlaczyc jak zwykle pady przyczyną może być router, TV z wi fi lub aktualizacje, dodam że pad od XO S jest też fajnie dopracowany jednak elite wyższa liga z większą ilością indywidualnych ustawień w komplecie jest ładny kabelek usb i etui do niego i są miłym dodatkiem wiem za co zapłaciłem, pada chyba trafiłem dobrego w tym zestawie bo nic nie lata, nie trzeszczy, nie stuka, brak luzów na analogach i wszelkich klawiszach, jedynie klapka na baterie jakby ciężej się zamyka

Ostatnia edycja: Październik 18, 2016
    pluto26 i szuldi lubią to.
  10. Johny Mielony

Johny Mielony Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Zajrzyj do aplikacji. Tam możesz ustawić sobie, że przy fizycznej blokadzie skoku spustu będziesz mieć pełny zakres. Jest tam też sporo gotowych profili do gier które też można modyfikować.

jaszczurka23 lubi to.
  11. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    98
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dzięki apki nie ogarnąłem jeszcze więc pewnie sporo się jeszcze dowiem

Wczytywanie...

Poleć forum