1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

elite czy arcade? gdzie kupić najlepiej? i sprawa dysku twardego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vitalij, Maj 28, 2010.

1. vitalij

vitalij Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ponownie!

czy uważacie że lepiej dokupić dysk do arcade czy od razu elite brac?

bo widze w komputroniku np że dysk 120 gb kosztuje az 550 zl !!!!!!!!

czy oryginalne dyski od microsoftu są w pojemnosci max 120 gb ?? czy moge kupic sam dysk taki do komputera( wlasnie kolejne pytanie - czy to moze byc kazdy czy tylko na usb np?) i go podlaczyc ?? czy go trzeba bedzie jakos specjalnie przerabiać??

dziekuje za pomoc

PS. wiecie może gdzie najtaniej teraz kupic jaspera???:wub::wub: w jakiejs promocji...:rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. westmarcin

westmarcin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    nie to nie moze byc kazdy dysk , tylko te oryginalne microsoftu , microsoft oferuje dyski do 250 gb hdd , o ile wiem to w saturnie i w rtveuroagd sa tanio xboxy 360 arcade i elite .Ja bym brał elita

4. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    Też polecam Elite, ale jeżeli chodzi ci o dyski od komputera to muszą być w serii BEVS, ale musisz go jeszcze specjalnie przerobić.

P.S. Przeróbka nie jest wcale trudna.

5. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nieoryginalny dysk trzeba odpowiednio przerobic by mial system plikow zgodny z x0. Zapomnij o tym, ze kupisz zewnetrzny dysk i podepniesz go do x0 przez usb, bo wykryje ci i tak tylko 16GB. Kup elita, problem z glowy no i ma chromowana tacke, nie to co arcade.

6. westmarcin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    nie ma co robic ambarasu za 50 zl ... dysk oryginalny 120gb kosztuje 150 zl wiec nie oplaca sie przerabiac itd. pozatym do brzydko wyglada jak ktos ma xa na widocznym miejscu . Bierz elita znajdziesz za 999zl z kilkoma gierkami fajnymi jakas forza i halo i ciesz sie gra .

7. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Od kiedy to źle wygląda? Jedyna różnica, że na kieszeni nie będziesz miał napisu z pojemnością.
    Również nie uważam, że nie opłaca się kupic dysku innej firmy niż M$. Ponieważ dużo bardziej wolałbym kupić dysk WD za ~150zł i cieszyć się pojemnością 250gb niż kupić mniejszy, często droższy oryginalny dysk i zapłacić za znaczek M$.

Odsyłam do lektury:
    http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-...-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor]-14421.html

8. szymonski

szymonski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    mam wiedzieć?
    bierz elite jaspera, najlepiej żeby był nowy ze sklepu. poszukaj w sklepach internetowych i poszukaj też w media markcie, saturnie, avansie itp. możliwe że trafisz jakąś ciekawą promocje.

ale najlepiej oblicz sobie ile wydasz na elite i ile na arcade po kupnie dysku i wtedy zdecyduj się

9. westmarcin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    no ale jak on sie zastanawia nad wyborem to `i.T` watpie zeby potrafil sobie dysk skonfigurowac etc. pozatym po co komu az 250 gb ? nielepiej kupic oryginalny 120gb ms i cieszyc sie ze wszystko pasuje i poprstu wsadzic ? W duzych sklepachy tj. Saturn mozna czasami naptrafic na bardzo dobra promocje np. chyba w ten weekend w saturnie ceny bez vatow czyli elite za 800zl

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bierz Xboxa 360 Elite. Ja na początku kupiłem Xboxa 360 Arcade i żałowałem oraz sprzedałem go aby kupić Elite :)

11. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Polecam elitke, na dysk możesz po pierwsze zgrać gry(co jest chyba najwarzniejsze bo masz cisze i płytki sie nie rysują) i możesz na dysk zgrywać też muzyke z płytek audioCD(u mnie na muzyke to sporo miejsca już przepadło .

Wczytywanie...

Poleć forum