1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite czy Arcade?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SworSky1995, Czerwiec 29, 2010.

1. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Następny dylemat ;)
    Do wydania mam 1000zł.
    I co kupić? Konsola nie będzie przerabiana i będzie służyć głównie do gry multiplayer. Jeśli kupię Elite nie starczy mi już kasy na gry, więc przez jakiś czas będę mógł grać tylko w te 2 co są w komplecie (czasami). A jak kupię Arcade zostanie mi 400zł na gry. Gry oczywiście kupię używane i tak myślę, że za jedna nie zapłacę więcej niż 100-120 zł (nowe po 200). Ale konsole będą nowe. Używanych nie chcę. Co będzie lepszą opcją? Elite "w środku" nie różni się niczym od Arcade. Różnią się tylko akcesoriami (dysk, kable, headset)? Czy do Arcade będę musiał dokupić dysk? Oprócz przechowywania na nim demówek z XBL, filmów, muzyki itp. do czego jeszcze służy dysk? Muzykę i filmy mam na kompie, a demówek nie będę ściągał, więc taki dysk 256MB mi starczy na save'y (mam jeszcze pendrive'a 4GB)?
    Będę wdzięczny za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcus64

Marcus64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czekaj do jesieni 2010 kupisz wtedy Arcade Slima z dyskiem 120gb (zauważ ze Arcade Fat nie ma dysku ) a slim będzie w tej samej cenie co Fat czyli 650zł

4. Pinernals

Pinernals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dysk służy głównie do przechowywania gier. Dzięki temu poziomy w grach będą ładowały się szybciej, i napęd będzie mniej hałasować. Do Arcade dysk nie jest konieczny, ale będziesz mógł go dokupić osobno. Pamięć 256MB spokojnie ci starczy na save'y zwłaszcza, że możesz podpiąć do konsoli również swojego pendrive'a. Przy okazji mógłbyś sobie dokupić Headset, przez który będziesz mógł komunikować się z innymi graczami w rozgrywkach online (w elite jest dołączany do zestawu) Jeśli chciałbyś zakupić Elite dobrym rozwiązaniem by było : Kupić Elite, dokupić sobie jakąś grę, przejść ją, a potem zamienić się z kimś na inną grę o podobnej cenie. Później jak uzbierasz sobie więcej kasy, będziesz mógł sobie kupić coś jeszcze i się wymieniał. Moim zdaniem to najlepszy sposób na granie na oryginałach, kiedy krucho z kasą. Ewentualnie możesz poczekać do 15-16 lipca (bodajże), kiedy do sklepów polskich wejdzie Slim, wersje Fat stanieją ok. 100 zł.

@Mardus 64
    Gdzie jest napisane, że Arcade Slim ma mieć dysk 120 GB?

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na twoim miejscu jak nie będziesz przerabiał konsoli poczekał bym do 16 lipca i kupił Xbox 360S 250GB :)

6. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    ja pierdzele co za ludzie. liczysz ze za 600zl kupisz konsole w ktorej dysk kosztuje 200zł? wyjdzie ze sama konsola kosztuje 400zł a to niemozliwe. Wersja Slim Arcade bedzie po prostu ciensza a dysku i tak nie dostaniesz. Tylko w zwyklym slim masz 250 GB

7. Kwilos

Kwilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    poczekaj na nowego x'a tak jak większość radzi, a po 2gie to nie wszystkie gry kosztują po 200zl, tzn nie wiem w co będziesz chciał grac czy zależ ci żeby przechodzić gry i potem ja odłożyć na półkę, czy będziesz grał online, np teraz jest promocja ea 2 gry za 119zl (np fifa10 i fight night 4 i jeszcze kilka innych tytułów).

8. SworSky1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale wersja slim jedynie lepiej wygląda i ma parę bajerów (WiFi itp.), które są mi niepotrzebne ;p
    A X'a chce kupić sobie na wakacje, a nie prawie w ich poło wie ;p
    Jeśli arcade nie różni się od elite parametrami to kupię arcade. Za nowego jaspera dam 600 zł, do tego headset 50zł i pad 100zł = 750zł, a nie 1000. I kupię ze 2-3 gry. Dzięki za pomoc ;)

9. daniel1400

daniel1400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KRK
    Kup arcade jak nie przerabiasz ,ale na twoim miejscu bym poczekał z zakupem jak wejdzie slim te zwykłe pewnie potanieją

10. patryk4150

patryk4150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm...
    Wybór wydaje się prosty Elite...
    Jednakże twoje finanse ~1000 zł prostotę tego wyboru zakłucają.
    Będziesz musiał pujść na kompromisy bo masz dwa wyjścia i każde z nic ma swoje zalety i wady.
    Na twoje szczęście w Vobisie jest promocję na X'y
    więc albo
    Vobis.pl - Konsola Xbox 360 Arcade + Dysk twardy 20GB + Gra Banjo-Kazooie + Gra Lego Batman + Gra Pure

Konsola Arcade Jasper + Lego Batman + Pure + Banjo Kazooie + dysk twardy 20 gb

albo

Vobis.pl - Konsola Xbox 360 Elite - Easter Special + Gra Forza Motorsport 3 + Gra Halo O.D.S.T. + Gra Pure + Gra Lego Batman

Elite Jasper + Halo 3 O.D.S.T. + Forza Motosport 3 + Pure + Lego Batman.

Nie to rzebym reklamował tutaj sklep ale sam mam zamiar kupić i czekam do szesnastego na 250GB ;) i przy okazji patrze za okazjami.

P.S. Wybór należy do ciebie i nikt nie podejmie lepszej decyzji niż ty sam. Mam nadzieje, że trochę pomogłem ;)

11. wlodi_wld

wlodi_wld Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
  12. SworSky1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale ta konsola jeszcze nie wyszła. Po pierwsze nie chcę tyle czekać ;D Po drugie nie wiadomo jak będzie z awaryjnością ;p

Pozostaje arcade lub elite. Biorę arcade. Dysk mi nie potrzebny, headest dokupię.

13. wlodi_wld

wlodi_wld Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
  14. swisteek

swisteek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Derry,Ireland
    Skąd uzyskałes takie informacje.?
    Czyli nic nie będzie musiał dopłacać, a dostanie 119GB więcej i mniejszą wersje.?

Chyba sam sobie uroiłeś, że slim będzie w tej samej cenie.

15. thekrookers

thekrookers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    DoKlAdNiE!

Nie ma bata aby slimk był tak tanio, najlepsze przewidywania stawiaja na 1000zł

Wczytywanie...

Poleć forum