1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite Dangerous

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grzesko88, Październik 14, 2015.

1. Grzesko88

Grzesko88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, mam pytanie w jaki sposób mogę kupić grę na XO Elite Dangerous? w Xbox Store jej nie ma, chyba że trzeba zmienić lokalizację, wie ktoś coś na ten temat ? :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. sirepox

sirepox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zalogowałem się przez kompa i z linka który zamieściłeś pobrałem demo. Teraz wyświetla się informacje że pobrałem demo a aktywny jest jedynie link do kupienia pełnej wersji gry. Fajnie ale tego demo nie ma na mojej konsoli - gdzie tego szukać ? ... a może problemem jest rynek US ?
    Zależy mi to chyba jedyny space sim na X1

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gry i Aplikacje całkiem w prawo tam masz kolejkę pobierania...

6. Grzesko88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na stronie supportu Frontier Developments wyczytałem, że gra jest póki co niedostępna w marketplace dla Polski, Turcji, Japonii, Chin, Hong Kongu, Singapuru, Korei Poudniowej i Tajwanu ... super, najwyraźniej ich zdaniem Polska jest w Azji i marzenia o zwiedzaniu galaktyki możemy wyrzucić do kosza ... :(

7. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak w tej grze wygląda multi?
    Można spotkać się powiedzmy w 50 osób w jednym miejscu?

8. Grzesko88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdybyś chciał pograć ze znajomymi i byście się dogadali, że spotkacie się w konkretnym systemie to tak, ale z przypadkowymi graczami nie ma co na to liczyć.

9. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spoko dzięki za odpowiedź.
    A jest jakieś maksimum?

Czyli wszyscy gracze grają na jednym serwerze?
    Czesto spotyka się kogoś w kosmosie?

10. Grzesko88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem można też grać tak jakby single, tylko wtedy są tylko boty. Można też chyba tylko ze znajomymi. W multi natomiast szansa jest bardzo mała na spotkanie innego gracza, ale boty też są. Gdybyś np coś przeskrobał i był za to poszukiwany to jest duże prawdopodobieństwo że inni gracze będą cię chcieli dopaść dla nagrody tak więc szansa na spotkanie jest wtedy większa. Wszystko co robimy w tej grze ma wpływ na galaktykę, nawet w trybie single, a to jaką drogę się obierze to zależy od gracza. O żadnym maksimum mi nie nic nie wiadomo.

Wczytywanie...

Poleć forum