Elite Jasper, a Slim

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

guillermo

Świeżak
Świeżak
Witam!

Mam już od jakiegoś czasu zamiar kupna konsoli nowej generacji, a wybór padł na xboxa, przede wszystkim przez świetne online. Jednak jestem w kropce, przeczytałem wiele tematów, artykułów na tym forum, jednak wciąż nie mam pewności co do odpowiedniej konsoli. A dokładnie rozważam dwie opcje: Xbox 360 Elite Jasper i Xbox 360 Slim. Oczywiście obie konsolki mają swoje plusy i minusy, a przede wszystkim cenę. Sprawdzałem na Alledrogo i Elite Jaspera mógłbym wyciągnąć za 670zł w pakiecie z Kablem HDMI - nowego. Natomiast za 800 zł wyciągnę Slima - nowego.

Tutaj moje kilka pytań. Czy opłaca się kupić droższego Slima? Czy jest różnica w awaryjności, cichości(?) czy chłodzenia? Głównie chodzi mi o awaryjność maszyny, bo decybele to nie jest raczej dla mnie problem, no i kwestia chłodzenia, ale to pewnie wiąże koniec z końcem kwestie awaryjności. I czy te Wi-Fi, waga(smukłość?) jest warte dopłacenia tych 130zł?

Przyjmijmy może, że nie mam nieograniczonego budżetu, a raczej wynosi on mniej więcej 850zł ~
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
Slim jest cichszy, mniej awaryjny i ładniej wygląda, posiada WiFi i jest po prostu nowszego modelu ale nie mozna go przerabiac narazie tzn. niektórych modelów. ja na twoim miejscu teraz pakował bym sie w slima.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom