Elite Jasper powinien stać czy leżeć ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Dragon124

Użytkownik
Użytkownik
Siema , niby czytałem że jak konsola stoi to jest większe prawdopodobieństwo roda ... czy coś tam się może stać. Ale strona na której leży robi się ciepła ^^ Więc może żeby lepiej stał ?
Jak to powinno być ?? PS: Dodam że gość mi przerobił za 50zł Liteona V3 bez ingerencji w konsole ixtremem 1.61 :p Co więcej powiedział że mogę sobie nawet na gwarancje wysłać do naprawy do MS i to nie ma z tym nic wspólnego ^^ Że konsolka jest jak orginalna . Ciekawe jak to zrobił hehe. Jak ktoś z okolic Sosnowca to mogę dać namiar ;)
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Xbox generalnie powienien stac jezeli nie masz na czym go polozyc w poziomie (na jakis nozkach).

PS: Dodam że gość mi przerobił za 50zł Liteona V3 bez ingerencji w konsole ixtremem 1.61 :p Co więcej powiedział że mogę sobie nawet na gwarancje wysłać do naprawy do MS i to nie ma z tym nic wspólnego ^^ Że konsolka jest jak orginalna . Ciekawe jak to zrobił hehe. Jak ktoś z okolic Sosnowca to mogę dać namiar ;)
Koles ladnie cie wkreca a Ty lykasz jak zaba mul :D
 

Dragon124

Użytkownik
Użytkownik
Xbox generalnie powienien stac jezeli nie masz na czym go polozyc w poziomie (na jakis nozkach).
Tak żeby dolna podstawa nie dotykała powierzchni na której leży :p ?

Koles ladnie cie wkreca a Ty lykasz jak zaba mul :D
Co lepsze robił to około 20min ... żanych śladów otwierania obudowy nie ma ^^ I jest przerobiona więc hymm ?
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
hehehe ladny wkret:D i pewnie w razie bana M$ wymieni na nowa:D

tak, masz takie gumowe nozki po jednej stronie tak zeby mogla lezec i z boku rowniez sa, zeby mogla stac:)
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
bez różnicy czy stoi czy leży . z tyłu żeby miał trochę miejsca
 

akira5

Użytkownik
Użytkownik
moja stoi i ma sie baardzo dobrze
 
moja również stoi a jest to model jeden z pierwszych z 06/07 więc dobrze się miewa wszystko chodzi jak nowe i jeszcze nie był naprawiany :D
 

merchants

Użytkownik
Użytkownik
Z moich spostrzeżeń to lepiej jak konsola stoi (moja) ponieważ dużo ciszej pracuje, a mam konsolkę sprzed 4 lat więc głośna jest że cho cho. Pozatym jest chłodniejsza gdy stoi.
 
P

Pawlllosss

Guest
Tylko,gdy xbox stoi to łatwiej rysuje płyty ,wystarczy trochę szturchnąć i już się płyta rysuje.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
podaj date produkcji to ci powiem czy masz v3.
 

matheok

Banned
Tylko,gdy xbox stoi to łatwiej rysuje płyty ,wystarczy trochę szturchnąć i już się płyta rysuje.

może w twoim świecie. W połowie masz prawde, bo nawet jak trzymasz poziomo i zaczniesz ruszać na wszystkie strony xbolem z pracującą płytą, to możesz narazić sie na niezłe homonto, co w twoim przypadku jest bardzo możliwe, jeżeli lekko szturchasz xboxa w pionie.


Weźcie ludzie troche logike włącznie!
 

rusin21

Świeżak
Świeżak
wg mnie powinien stac bo lepiej np u mnie czyta plyty
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie ma znaczenia! Było już wiele tematów o tym! U mnie 1 Xbox stoi a drugi leży i wszystko jest dobrze!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom