1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite JASPER PRZEROBIONY, GDZI KUPIĆ??, PILNA POMOC!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Galan, Styczeń 3, 2010.

1. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Witam!
    Zamierzam kupić Xboxa 360 w wer. Elite najlepiej nówkę i przerobionego, lecz nie mogę znaleźć teraz nigdzie na allegro żeby ktoś przerabianą konsole sprzedawał albo nie zauważyłem przez przypadek. Więc chodzi mi o to czy ktoś się orientuje gdzie można kupić od razu przerobioną elitę, bo w kupowanie nie przerobionej i flashowaniu samemu albo wysyłaniu do kogoś(no chyba ze ktoś z Zamościa jest) też nie ma mowy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Po ostatniej fali nalotów policji nie kupisz tak łatwo od razu przerobionej. Szukaj albo na forum albo napisz do jakiegoś sklepu czy by nie przerobili

4. komitet

komitet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. furer

furer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0