1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite vs Premium

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konar94, Grudzień 2, 2010.

1. konar94

konar94 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Mam do wyboru 2 Xboxy i nie wiem którego kupić. Premium Jasper 60gb przerobiony + 60 gratisów + dwa pady (cena 750 zł), czy Elite Jasper 120 gb, z 2 listopada tego roku, stanie idealnym, prawie wogóle nieużywany, gry odpalane były tylko z dysku. Do tego daje 2 oryginalne gry, najnowsze Halo i Forza Motorsport 3 z jednym padem i ze wszystkim tym co daje w standardzie do Elite (cena 700 zł). Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kryptonian

Kryptonian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To zależy od Ciebie. Będziesz chciał grać na Live lub korzystać z niego to Elite. Jeśli nie i nie masz zamiaru wydawać pieniędzy na nowe gry to druga opcja (przerobione Premium). Ja osobiście wybrałbym Elite, ponieważ skoro z listopada to prawie nówka, więc jest i gwarancja.

4. konar94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ja raczej bym preferował tańszy sposób grania (czyli przeróbka). Tak myślałem o Elite, bo jest w świetnym stanie, a najwyżej bym sobie go przerobił, a zawsze miałbym fajniejszego Xboxa i z dyskiem 120gb a nie 60gb i pewniejszego, bo sam bym go oddał do przeróbki i wiedział co mam. A te 50 zł różnicy mi nie robi :) No, ale tam już mam gotowe nagrane gry. No nie wiem, mam wielki dylemat... :)

5. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bral bym elitke i przerobil (ladniejsza i nowka) ;) jesli chodzi o gry to co za problem nagrac?

6. konar94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ten Premium jest nawet na naszym forum. Jest na pierwszej stronie w dziale SPRZEDAM. Co o nim sądzicie?

Wczytywanie...

Poleć forum