1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elite ze starszym napędem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez frusty444, Wrzesień 21, 2008.

1. frusty444

frusty444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam się nad kupnem Xboxa 360 w wersji elite, jednak wiem, że mają one napędy lite-on. Mam w domu 3 napędy do Xboxa : HatachiLG (po RRodzie), Samsung (także po rrodzie) i BenQ (w moim premium). Czy którykolwiek z nich będzie współgrał z tym Elitem? Kiedyś próbowałem podłączyć samsunga do swojego premium, ale Xbox nie czytał płytek - pojawiał się tylko filmik, żeby włożyć grę do Xboxa 360 :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. simonnt

simonnt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Elite ze starszym napędem

samsung powinien działać ;)

4. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia: